Přírodní kosmetika

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Přírodní kosmetika

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #77685
      Ronda Rousey
      Účastník

      Na riano.cz nakupuji také, mají super výběr!

    • #77684
      Petra Svetra
      Účastník

      Mám ráda přírodní kosmetiku skinnycoco.cz, však se podívej na jejich stránky.

    • #77683
      Dvorakova
      Účastník

      Podívejte se na e-shop riano.cz mají tam velký výběr dobré kosmetiky.

    • #77682
      Diana Malá
      Účastník

      Dobrý den, moc děkuji za inspiraci, taky jsem si pár vzorečků od značky GRN objednala a těším se až ji vyzkouším 🙂

    • #77681
      Jitka Drahá
      Účastník

      Já se na net moc nedívám. Příjde mi to jako ztráta času. Jakou máš ráda přírodní kosmetiku?

    • #77680
      Marek Vrátil
      Správce

      Zdravím, mě pomohla na pupínky, které jsem měla dlouhodobě na čele. Po měsíci byly pryč, asi mi vadily chemické přísady v drogérkové kosmetice. Takže doporučuji vyzkoušet.

    • #77679
      Petra Svetra
      Účastník

      Podívej se na net.Je tam toho plno.Mám také ráda přírodní kosmetiku.

    • #77678
      Jitka Drahá
      Účastník

      Ahoj máte pro mě nějaký dobrý tip na přirodní kosmetiku, která je na problematickou pleť?

    • #77677
      Marek Vrátil
      Správce

      Zdravím, já objednávám vždy tady https://www.milujubio.cz/liceni-GRN/. Vše mají skladem a doma mám balíček během pár dnů, takže jsem vždy spokojená.

    • #77676
      Věra Zelená
      Účastník

      Dobrý večer, moc díky za tip. Poradíte mi ještě, kde bych mohla kosmetiku objednat online?

    • #77675
      Marek Vrátil
      Správce

      Zdravím, já mám výbornou zkušenost s čistě přírodní a VEGAN kosmetikou GRN. Navíc má kosmetika krásný design a je z recyklovatelných materiálů, takže nezatěžuje planetu.

    • #77674
      Věra Zelená
      Účastník

      Zdravím, doporučíte mi kvalitní, přírodní kosmetiku? Chtěla bych vyzkoušet make-up, pudr, řasenku, no prostě veškeré líčení, děkuji za tipy 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.