přivýdělek u Avonu,Zaregistrujte se u Avonu jako Avon lady a získejte nádherné dárky – viz letáček v

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum přivýdělek u Avonu,Zaregistrujte se u Avonu jako Avon lady a získejte nádherné dárky – viz letáček v

 • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel miruska a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #74448
   miruska
   Účastník

   Zaregistrujte se u Avonu jako Avon lady a získejte nádherné dárky – viz letáček v detailu
   Objednejte si kosmetiku pro vlastní potřebu, nebo katalog ukažte také Vašim známým a rodině.

   POZOR!Za objednávku nad 700,- poštovné ZDARMA
   V každé kampani navíc probíhají další zajímavé motivační programy (nyní možnost získat vůni Eternal Magic za 1 Kč, když objednáte za 2tis)
   Zároveň na Vaší objednávku získáte vždy slevu minimálně 15-30%, v rámci akce i ZDARMA, napiště si o více info.

   AVON – to je kvalitní americká kosmetika, sklady jsou v Polsku,dodání po odeslání objednávky do cca 3 dnů buď na domácí adresu kurýrem zdarma nebo na poštu. Uvidíte sama, jak se Vám objednávky jen pohrnou!

   Staňte se novou Avonlady a získejte slevy na kosmetiku až 15-30% a navíc katalogy na dvě období dopředu!
   S novou registrací a první objednávkou nad 900,-Kc získáte hodnotný dárek (řasenka SuperShock, viz letáček) ! Celkem možnost získat dárky za více jak 3 tis Kč!!!!!!!!!

   Při registraci ZDE získáte ZDARMA aktuální katalog, kosmetické vzorky a info pro prodej – zašlu poštou, registrace je online přes internet, potřebuji jen vaše inicály, telefon, email a rok narození, víc nic, ani občanku)

   DŮLEŽITÉ: Registrací u AVONU se k ničemu nezavazujete, když nebudete chtít využívat jedinečné slevy a nákupy demo produktů (nové výrobky,které teprve budou v prodeji následujíci kampaň) se slevou 30%, tak nemusíte!
   AVON poskytuje 100% záruku vrácení peněz, pokud vy, nebo vaši zákazníci nebudou se zbožím spokojeni, výrobky se dají vrátit a peníze dostanete zpět.
   ROZMĚRY: Registrují pro olomoucký kraj .Napište mi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.