Probiotika

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Marga a poslední změna proběhla před 7 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #72468
      Marga
      Účastník

      Já užívám lacktobacily pro kojící matky Feminelly Hereditum, které mi dost pomohly při počátku kojení. Je to podpora i proti prasklinám bradavek a zatvrdlinám, což jsou negativa svízelná pro maminku. Teď už jsme z potíží venku a já si užívám ten dar mateřského mléka.

    • #72467
      poola
      Účastník

      nee, zkusenost mám pouze s Probio C+D, ale ten, co píšeš vypadá taky dobre, ho zkus a uvidíš. Já jsem byla moc spokojená.

    • #72466
      Vercala
      Účastník

      Dívala jsem se na jejich web http://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_9/ a zaujal me jejich jiný výrobek, ten náhodou odkouseny nemáš?

    • #72465
      poola
      Účastník

      dobrý den, mě perfektně sedly probiotika Probio C+D od Pharmaagency koupený ale z lékárny asi za 200kc, ted ho mají na stránkách ve sleve. Pár týdnu trvalo, než mi zabraly jak měly, ale ted mám pokoj.

    • #72464
      lenka.dobby
      Účastník

      dobrý den, diky i za odkaz. 🙂 divala jsem se a rovnou jsem si nutra bonu i objednala,abych to tedy vyzkousela. dalsi vyzkousena vec na vic uz mi nic neudela..:D aha to jsem nevedela ze tu hlivu musim brat az tak dlouho a pak az se uvidi.. jojo divala jsem se na ty stranky a libi se mi jak je to tam hezky rozepsane i kdyz potrebuji jeste na neco jineho treba nejake pomucky. 🙂 diky moc

    • #72463
      olga.polka
      Účastník

      dobrý den, ano já to objednávám z eshopu: nutrashop.cz 🙂 tak se tam na tu nutra bonu zkuste podivat a precist si o tom vice informaci, je to tam velmi pekne rozepsane. jeste e napadlo abyste si treba delala i domaci dzusy 🙂 poeranc mandarinky a kiwi je opravdu lahodnej napoj 🙂 ta hliva mi nejak jako vyrazne pomohla az po 4 mesicich brani.. ted je to myslim rok co jsem nutrashop objevila, je tam pomucka na kazdou bolistku co si vzpomenete 😉

    • #72462
      lenka.dobby
      Účastník

      Dobrý den, děkuji za odepsání. 🙂 a máte nějaký eshop ze kterého to přesně objednáváte? nebojte se ovoce jim porada dodavam tak taky telu vitaminy. 🙂 hlivu jsem vyzkousela a nic moc prave, mozna podle toho od jakeho vyrobce je, ze? jak dlouho uz mate s timto vyrobkem zkusenosti prosim?

    • #72461
      Eva Moravcová
      Účastník

      Mohu doporučit Biopron, užívám ho stále už několik let!

    • #72460
      olga.polka
      Účastník

      Dobrý den, já použivám NUTRA BONA symba s β-glukany. Je to doplněk stravy a je pro lepší odolnost imunity. ale taky tomu jeste hodne pomaham temi pritodnimi vitaminky z ovoce 🙂 jeste treba doporucim nejake caje ze zdrave vyzivy! nebo tak ymohu doporucit hlivu ustricnou ta mi po antibiotikach hodne pomohla.

    • #72459
      lenka.dobby
      Účastník

      Dobrý den, mám dotaz ohledně probiotik, používáte nějaké i preventivně nebo jen po nemoci a po braní antibiotik? u nás ve firmě jsou všichni nemocní a chtěla bych se ještě nějak bránit. jim hodně vitamínů a ovoce, ale nemůžu si teď prostě dovolit onemocnět. díky moc za každou radu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.