Prodloužení vlasů

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Prodloužení vlasů

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #91259
      Kamila Novotná
      Účastník

      Já mám vlasy tak zničené že i clipy na mě vypadají blbě 🙁 Chtěla bych mít zase hezké a zdravé svoje vlasy, ale nic mi nepomáhá, můžete něco poradit?

      • #91392
        Ditka Kratochvilka
        Účastník

        Přesně, já jsem to i zkusila a opravdu to vypadá blbě. Mám vlasy úplně krepaté a řídké, je to hrůza 🙁

      • #91424
        Danka 88
        Účastník

        Holky tohle je něco co jsem před časem zjistila, že sama nevyřeším. Podívejte se na clinicalhair.cz, objednala jsem se k nim na trichologické vyšetření a vlasy mám po pár měsících díky nim zase zdravé 🙂

      • #91447
        Kamila Novotná
        Účastník

        Hmm ani jsem nevěděla, že taková klinika je. Podle toho co tam čtu to vypadá hodně nadějně, koukám že jsou ve více městech a zrovna i u nás, takže se jdu objednat, díky moc!

    • #90945
      Lisa Lisa
      Účastník

      Základ je vybrat kvalitní vlasy. Já mám z https://www.clipinhair.cz/ mají totiž opravdu top kvalitu. Předtím jsem měla odjinud a vůbec to nebylo ono. Myslím, že jak to mám teď vypadá to opravdu přirozeně a moc hezky 🙂

      • #91138
        Anička Vi
        Účastník

        A jakou metodu prodloužení máš? Já uvažuju že bych si je dala prodloužit permanentně, co myslíš že je nejlepší?

    • #90897
      Bibiana Senová
      Účastník

      Dívala jsem se na jejich stránky, mají na výběr víc metod. kterou jste zvolila?

    • #90844
      domuska syk
      Účastník

      Já jsem si také nechala prodloužit vlasy koupila jsem si na vlasy-levne a moje kadeřnice mi je prodloužila.

    • #90378
      Bella 4
      Účastník

      Ahoj, už dlouho přemýšlím nad prodloužením vlasů a nevím jaká metoda je nejlepší. Chtěla bych něco co mi neponičí moje vlasy a zároveň to bude vypadat přírozeně. Děkuju předem za všechny reakce 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.