Prodloužení vlasů

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Prodloužení vlasů

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #96267

      záleží odkud vlasy máte a jakou metodu zřejmě, protože já mám lidské vlásky keratin od hot style a jsem spokojená, nelze poznat ,že jde o umělé vlasy a okolí mi je chválí..šla jsem skrz doporučení na jistotu 🙂

    • #96264
      Hanka Lýsková
      Účastník

      Já měla clip in a pak „trvale“ pásky, clip in za mě je zbytečné vyhození peněz, jde to kolikrát i dost poznat a není to tak kvalitní.

    • #96099
      Jiřina Krtinová
      Účastník

      Ahoj. Já si teď nedávno objednala clip in culík a je to topovka. Mám z pravých vlasů https://www.clip-vlasy-levne.cz/clip-culik-pricesek-rovny-50cm/434-clip-in-pricesek-culik-cop-100-lidske-vlasy-50cm-cerny.html. Trochu jsem se bála, aby to nešlo poznat a ten spoj vidět, ale vůbec.

    • #96064
      Lenka Prášilová
      Účastník

      Já moc nevím s tím prodlužkem, mě přijde že to vaše vlasy hodně ničí a nemůžou pak pořádně dorůst. Vím že si tím holky nahrazují to že jim vlasy třeba nerostou, ale nemyslím že je to úplně cesta k úspěchu no. Ale pořád je to velmi v oblibě a každý at si nosí co uzná za vhodné. 🙂 Když je dobře udělaní vypadá to pěkně.

    • #95875
      Andrea Semová
      Účastník

      Já jsem si nechala prodloužit vlasy u vlasy-k-prodlouzeni.cz, kde mi je u nich prodloužili, protože má kadeřnice to nedělá.

    • #95746
      Eva Záleská
      Účastník

      A kolik balení je potřeba? A je nutné se o ty vlásky nějak speciálně starat?

      • #96081
        DanutaTvrn Trvnitá
        Účastník

        Taky o ně nijak speciálně nepečuju. Já už je i zkoušela barvit 😀 . Ale používám běžné přípravky.

      • #95937
        Anna Mazurová
        Účastník

        Já na ně používám stejné přípravky, jako jsem používala před aplikací vlásků. Mám clipy z pravých vlasů, ale nevím, možná u těch syntetických se to může lišit.

    • #95724
      Jana Malovaná
      Účastník

      Já si vlasy prodlužovala přes Clip Vlasy Levně. Byla jsem přímo u nich na prodejně, kde mi poradili s výběrem a vlásky taky nasadili.

      • #95957
        Mirka Kočičková
        Účastník

        Také jsem tam byla. Rovnou mi i poradili s odstínem 🙂 Nikdo nepoznal, že vlasy nejsou mé 😀

    • #95647
      Kamila Novotná
      Účastník

      Já bych chtěla mít hezké svoje vlasy, ale mám je úplně zničené z barvení. Teď mě to fakt štve, ale už se mi vůbec nedaří je dostat do stavu předtím, jsou úplně bez života, mají i strukturu úplně jinou a nic jakoby nevstřebávají 🙁 už fakt nevím co s tím, ani prodloužení kvůli tomu nepřipadá v úvahu. Můžete poradit co vám pomohlo?

      • #95884
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Já jsem tohle taky řešila a moc mi pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ mají více poboček a opravdu se vyznají. Já jsem u nich byla v Praze a jsou super, konečně mám vlasy husté a zdravé 🙂

    • #95640
      Bella 4
      Účastník

      Soni, já mám vlasy prodloužené metodou clip in a koupila jsem si clip in set z tohoto eshopu https://www.clip-in-vlasy.eu/109-clip-in-vlasy . A co se týká péče o vlasy, tak je dobré používat produkty od kadeřnice. Já jsem moc spokojená zvládnu si je nasadit doma a navíc péče je stejná jako o vlastní vlasy.

    • #95592
      Simona Strakatá
      Účastník

      Taky budu ráda za jakoukoli zkušenost. Přemýšlím nad tím už nějakou dobu, ale pořád nemám dostatek informací a nejsem si jistá. Třeba jsem nikde nenašla, jestli musím mít nějaký speciální šampon nebo kolik těch pramenů je potřeba?

    • #95475
      Soňa Koutná
      Účastník

      Dobrý den, zakládám tuto diskuzi, protože bych si ráda nechala prodloužila vlasy, jen nevím kde, protože co jsem se dívala na netu, tak prodloužení nabízí hodně eshopů, ale jen nevím kde vlásky pořídit, aby byli pěkné a kvalitní.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.