Sbíráme kytičky

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Sbíráme kytičky

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Marek Vrátil a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #74336
      Marek Vrátil
      Správce

      Zajímalo by mne, kolik každý měsíc je kytiček. Chtěla bych vědět, kolik jsem jich neodklikla. Dá se to někde najít? Nebo je někde u vítězky napsán počet jejich kytiček?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL