Soutěže

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #74066

      Děvčata,každý rád vyhrává, ale když nejde o život, …. Užívejte si radosti a těště se, že na Vás dojde jednou řada. A když nemáte trpělivost soutěžte někde jinde. Vždyť je to zábava. Hodně štěstí do celého roku 2013.

    • #74065
      maja.o
      Účastník

      Třeba na chytrý ženě, to automaticky systém vybere sám, a jména ihned napíše, tady se čeká týden.

    • #74064
      maja.o
      Účastník

      Teď určitě když jsem se ozvala, že se mi něco nelíbí. Upřednostňují svoje oblíbence, někdo vyhraje xxx krát a někdo vůbec. To je nespravedlivé když vybírají.

    • #74063
      blondheen
      Účastník

      majo,klidek, urcite na tebe jednou prijde a vyhrajes. redakce to napsala dobre.kazdy web vybira jjinak

    • #74062
      Marek Vrátil
      Správce

      Co jsme koukali na jiné weby, tak losování je naprosto běžná praxe. Nám počítačový systém nevadí a klidně ho uděláme. Ale musí se naprogramovat a zaplatit. Navíc, dostáváme rady, ať napíšeme, že výherce vybírá počítač, že nikdo nic nepozná. Nebudeme nic takového psát,když to není pravda. My víme, že vybíráme výherce poctivě a můžeme dělat svou práci s láskou. A to je pro nás důležité. Nechceme se nechat otrávit žádnou negativní energií. Chceme předávat svým čtenářům radost.Nevím, jak bychom jí předávali, kdybychom jí neměli. Přejeme všem čtenářkám hodně radosti a štěstí nejen v soutěžích. Je jich už spousta,co ho měli. Redakce

    • #74061
      maja.o
      Účastník

      Systém, který bude vybírat výherce náhodně a ihned po skončení soutěže je tam napíše, není na tom nic špatného, funguje to tak i na jiných stránkách, a pokud vybírají výherce poctivě, tak jim náhodný systém nemůže vadit!

    • #74060
      Lottynka
      Účastník

      Jaký systém? vždyť mají jen seznam nicků! Přej a bude Ti přáno.. Já jsem už vyhrála a o nic jsem si nepsala..!

    • #74059
      Marek Vrátil
      Správce

      Aktivita přispěvatelů se hlídala jen u projektu sunar doporučuje. Na ostatní soutěže nemá vliv. Kdybychom ji měli sledovat, dopředu na to upozorníme. Vaše redakce

    • #74058
      maja.o
      Účastník

      Není to náhoda, prostě nemáme známe v redakci. Chtělo by to systém, který by vybíral náhodně výherce.

    • #74057
      katka1409
      Účastník

      Taky jsem si u soutěže o „první postýlku“ napsala, že by se nám hodila. Začátkem prosince se nám narodil Honzík. 🙂 A víš co? NEVYHRÁLI jsme ji. Je to prostě jenom náhoda. Tak jí to přej. Já paní gratuluji, ať si čajíky užije.

    • #74056
      maja.o
      Účastník

      Já chci vyhrát sodastream pro děti, dostanu ho taky, když jsem si o něj teď napsala jako Honzik111 ? 🙂

    • #74055
      maja.o
      Účastník

      Honzik111 si napíše, že by se mu výhra hodila, a taky ji dostane, my co nepíšeme nic, máme smůlu. Redakční vybírání výherců se mi fakt nelíbí !!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.