STAŇ SE MODELEM PRO ROLLAND ACADEMY v ECOart SALONU ROLLAND

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum STAŇ SE MODELEM PRO ROLLAND ACADEMY v ECOart SALONU ROLLAND

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #72155
   babicka11
   Účastník

   jo, jo – střih i barvu – to bych potřebovala – nějakou jarní změnu 🙂

  • #72154

   ACADEMY ROLLAND ….už jste to slyšeli?

   V ECOart SALONU ROLLAND mají střih za 100,- Kč a barvu za 500,- Kč! : ) ano ano, staň se modelem pro ACADEMY ROLLAND a cena i služba jsou Tvoje.

   Těšíme se na vás.

   ECOart SALON ROLLAND, Francouzská 17, Praha 2, 120 00,Tel: 725 783 123, E-mail:rolland@rolland.cz

   SHOWROOM ORGANICKÁ KOSMETIKA ROLLAND ﺍ ACADEMY ROLLAND ﺍ KREATIVNÍ KADEŘNÍCI ﺍKOSMETIKA A MASÁŽE ﺍ PROMĚNY NEW YOU ﺍ GALLERIE ﺍ EVENTY ﺍ WORKSHOPY ﺍ ŠKOLENÍ ﺍREKVALIFIKACE

   ECOart SALON ROLLAND je první nezávislý multifunkční prostor a akreditované školící centrum, které spojuje krásu těla, ducha a mysli. ECOart SALON ROLLAND je kadeřnický, kosmetický a masérský salón s holistickým přístupem, kde si můžete zvýšit kvalifikaci rekvalifikačním kurzem v oblasti kadeřnictví a kosmetiky, ale zároveň kde se můžete i dále vzdělávat na seminářích a workshopech, potkávat se na cvičení jógy a na přehlídkách a vernisážích se seznamovat s talentovanými umělci.

   ECOart SALON ROLLAND dodržuje ekologické zásady a dbá na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi, recykluje a třídí 5 komodit (papír, plast, sklo, hliník a bioodpad), svým klientům nabízí za tříděný bioodpad motivační program. ECOart SALON ROLLAND je členem Asociace společensky odpovědných firem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.