Únik moči

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Únik moči

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #92264
      Renata K2
      Účastník

      A nemá někdo problém i se záněty močáku? Mě trápí už nějakou dobu a ráda bych tomu nějak předcházela, ale nemám pocit že mi něco vyloženě pomáhá. 🙁

      • #92482
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Ahojky, na prevenci proti zánětům dolních močových cest, mi nejvíce pomohli kapičky Hyaluron N-Medical Uro Neo, od firmy N-Medical. 🙂 Je jich 100ml a je to na 100 dní. 🙂 Za mě asi největší pomocník. Plus si do toho dávám nějaký urologický čaj. 🙂

    • #92013
      Barbora Holkova
      Účastník

      Dobrý den,

      kamarádka je na tom po porodu podobně. Používá tyto kalhotky https://www.dentimedshop.cz/detail/inkontinencni-pomucky/absorpcni-kalhotky/extremne-absorpcni-kalhotky-lada-2-absorpce-150-ml.html a je spokojená. Určitě zkuste cvičit a posílit pánevní dno.

    • #92004
      Emma Hudcová
      Účastník

      Holky, taky mám Repetky – jsou lepší než inkontinenční vložky a hlavně pohodlnější. Mě se i líbí, že šetřím životní prostředí, protože nic nevyhazuju – kalhotky prostě přeperu a točím ty stejné kousky pořád dokola.

    • #91955
      Jolana Hánová
      Účastník

      Kupuju inkontinenční kalhotky od značky Repetky, tyto jsou nejvíc pohodlné http://www.repetky.cz/p/inkontinencni-kalhotky-merino-klasika-normal Jsou hodně savé, příjemné a pojmou až 80 mililitrů, takže vydrží opravdu dlouho.

    • #91914
      Adéla Machalová
      Účastník

      Aha, to jsem nevěděla, že jsou i inkontinenční kalhotky – myslela jsem, že se dělají jen menstruační. Napíšete prosím s jakou konkrétní značkou máte zkušenost?

    • #91865
      Jolana Hánová
      Účastník

      Já kupuju inkontinenční kalkotky a jsem moc spokojená. Jsou z příjemného materiálu, dobře sají a hlavně dobře vypadají. Za mě velká spokojenost 🙂

    • #91814
      Adéla Machalová
      Účastník

      Dobrý večer, mám po porodu mírný únik moči a hledám alternativu k vložkám – poradíte? Vložky mi nevyhovují, šustí a nejsou příjemné.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.