Úvodní stránka › Diskuze › Hlavní fórum › Vaření na chatě
- Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Marie Jílovcová a poslední změna proběhla před 1 měsícem a 2 týdny.
-
AutorPříspěvky
-
-
30. 4. 2026 v 10:42 #113679Hanka LýskováÚčastník
My když je hnusně, prší tak jsme na chatu přivezli starší PS4 a koupili novou tv, fakt za dobrou cenu, vzhledem k tomu, co vše to umí. Máme tuto – https://www.datart.cz/televize-jvc-lt-55vdq9535. Má skvělý obraz, pohyb je plynulý a má i herní mood. 😊
-
28. 4. 2026 v 16:16 #113656Veronika DaňkováÚčastník
Holky a jak na chatě zabavíte prcky? Máte nějaké aktivity? 🙂 Moc díky.
-
4. 5. 2026 v 15:54 #113744Emma HudcováÚčastník
Ahoj, my to máme na chatě hodně „punk“ – klacky, šišky, bláto 😄 Ale stejně po chvíli chtějí něco víc strukturovaného, jinak se začnou nudit. Zkoušela jsem různé hry, ale máloco je zabaví na delší dobu. Ráda si počkám na tipy na něco, co fakt funguje i když prší nebo večer?
-
6. 5. 2026 v 20:00 #113801Denisa GantováÚčastník
Holky, u nás se překvapivě chytlo loutkové divadlo, vzali jsme variantu s českými pohádkami http://www.kufrik.cz/loutkova-divadla/loutkove-divadlo-ceske-pohadky-pro-nejmensi a fakt super 🙂 Děti si hrají samy, vymýšlí si vlastní příběhy nebo jedou klasiky, co znají. Líbí se mi, že je to skladné, takže to bereme i na chatu bez problému. A hlavně je to zabaví jinak než jen běháním venku, mají u toho klid a soustředí se 🙂
-
10. 5. 2026 v 16:36 #113862Marie JílovcováÚčastník
Dobrý den, my máme taky loutkové divadlo z kufrik.cz a bereme ho na každou chatu nebo dovolenou 🙂 Je super, že je to všechno v jednom, nemusíš nic vymýšlet ani dokupovat. Děti si u toho hrají spolu, střídají se v rolích a fakt je to baví dlouhodobě. Za mě je to ideální zábava, když chceš něco smysluplného místo tabletů 😊
-
8. 5. 2026 v 22:13 #113847Dominika MyslínováÚčastník
Zdravím, jo to zní dobře, přesně něco takového hledám 🙂 My máme pořád jen pohybové aktivity a někdy už jsou z toho děti spíš přetažené než spokojené. Potřebuju něco, kde se i zklidní a vydrží chvíli samy. To divadlo zní jako fajn kompromis 👍
-
-
18. 4. 2026 v 14:53 #113504Petra FuxováÚčastník
Jé super, díky moc holky. 😉 Teď jsem si to zrovna rozklikla a koukám na ni. Hele a ty buchty když v tom děláte, nepřipalujou se v tom zespoda?
-
20. 4. 2026 v 23:52 #113530Bella 4Účastník
Hele úplně v pohodě 🙂 Fakt se mi ještě nestalo, že by se to zespoda připálilo. Má to nepřilnavej povrch, takže se to nechytá do černa. Hlavně se to dobře čistí, stačí to jen lehounkou umýt, žádný drhnutí. Jinak na to sladký je k tomu i docela fajn přísluško, já jsem si třeba dokupovala tuhle formu na muffiny https://www.eta.cz/forma-na-peceni-eta-2133-00030-eta213300030/p942895/ U nás to totiž jede docela ve velkým 😀
-
-
7. 4. 2026 v 10:46 #113297Alžběta HorováÚčastník
Pečenku od ETY máme a je super. Používáme ji doma i na cestách s karavanem. Uděláš v tom cokoliv…buchty, maso, zapečená jídla. V pečení je rychlejší, má menší spotřebu a třeba to kuře mi z ní chutná více než z trouby :).
-
31. 3. 2026 v 1:33 #113202Bella 4Účastník
Já jsem k vánocům dostala od manži tady tuhle pečenku https://www.eta.cz/shop/elektricky-pecici-hrnec-eta-pecenka-family-2133-90000-cerny-eta213390000/p944884/ a můžu doporučit 🙂 Objemově se tam vleze až šest litrů, my v tom dělali třeba kuře, zapékaný brambory nebo i buchty a v pohodě. Líbí se mi, že potřebuješ jen minimum tuku, takže to není ty jídla z toho nejsou tak těžký. Má dost rychlý nahřátí, jede to fakt svižně.
-
30. 3. 2026 v 15:18 #113196Petra FuxováÚčastník
Ahoj děvčata 🙂 Na chatě nemáme vůbec sporák, takže vaření je tam trochu punk… a přemýšlím, že bych pořídila nějakej elektrickej hrnec. Ideálně něco většího, ať v tom udělám jídlo pro víc lidí. Máte doma něco takovýho, co fakt používáte a funguje to dobře? Co byste doporučily?
-
-
AutorPříspěvky
- Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.