Venkovní hra pro děti

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Venkovní hra pro děti

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #114788
      Marie Jílovcová
      Účastník

      Holky, moje děti jsou podobně staré a zjistila jsem, že nejlépe funguje kombinace pohybu a nějakého úkolu. S tím včelím boxem https://ellamax.cz/products/na-cesty-vcely-a-jejich-svet-box-kniha-a-hry jsme třeba hráli mini soutěž, kdo najde na zahradě nejvíc rostlin, které mají rády včely. Líbí se mi, že to není jen hračka na pár minut, ale je tam víc her a aktivit, takže se k tomu vracíme opakovaně. 🌼🐝

    • #114732

      Zdravím, my jsme si nedávno pořídili box Na cesty – Včely a jejich svět od Ella & Max a děti z něj byly nadšené. Často ho bereme ven na zahradu, kde si zahrajeme některou z her a pak chodíme pozorovat včelky a květiny kolem domu. Líbí se mi, že je to spojení zábavy a objevování a děti u toho vydrží mnohem déle než u běžných hraček. 🐝😊

    • #114261
      Bella 4
      Účastník

      Najde se tady někdo, kdo má doma tuhle lezeckou stěnu do interiéru https://blockids.eu/produkt/detska-lezecka-stena-do-pokoje-blockids-2 hodně mě to zaujalo a ráda bych to pořídila synovi do pokojíčku. Budu ráda za osobní zkušenost, děkuju 🙂

      • #114279
        Lisa Lisa
        Účastník

        My jsme nakonec vybrali na zahradu lezeckou stěnu právě od blockids.eu a děti to děsně baví. Je vážně kvalitně udělaná a odolná. Za mě určitě jejich lezecký stěny doporučuju.

    • #114217
      Kamila Novotná
      Účastník

      Maminky, zařizovaly jste dětem úrazové pojištění? Můžete prosím kdyžtak poradit, kde je to nejvýhodnější?

      • #114784
        Anička Vi
        Účastník

        Taky jsme to řešili přes srovnávač Klik, najde nejvýhodnější pojištění a mají i skvělou podporu. My už i třeba cestovní pojištění vždy řešíme jenom přes ně.

      • #114239
        Jitka K
        Účastník

        My máme všechna pojištění přes Klik.cz najde ti a srovná pojištění, je to rychlý a bez práce. Zkus na to kouknout 😉

    • #114029
      Kateřina V.
      Účastník

      Od té doby, co jsme udělali pískoviště, nedělá nic jiného než je tam. za mě nejlepší zábava na zahradu 🙂 https://www.zahradavpohode.cz/p/flexi-element-piskoviste. Koupili jsme stejný materiál i na vyvýšené záhonky a vypadá to moc hezky.

    • #113685
      Vivinka lu
      Účastník

      Já vybírám pro syna nějakou podložku na hraní, která se dá používat i venku a zaujaly mě podložky Lalalu, nemáte od nich někdo tu podložku adventure viz https://www.lalalukids.com/cs/kempingove-podlozky-lalalu/? 🙂

      • #114177
        Anička Vi
        Účastník

        My jsme tuhle Lalalu podložku koupili loni a používáme jí od té doby pořád – doma i venku – a skvěle se osvědčila. Dá se snadno složit a vzít všude, nezabírá moc místa a hlavně na zemi neklouže, dobře izoluje a materiál je akorát měkký a neklouže.

    • #113550
      Klára Doležalová
      Účastník

      Ahoj, my jsme to řešili úplně stejně a nakonec nás docela zachránilo loutkové divadlo 🙂 Děti si ho berou klidně i ven na zahradu a hrají si tam svoje pohádky, vydrží u toho fakt dlouho. Máme variantu s víc loutkami a je super, že si můžou vymýšlet pořád nové příběhy a role. Přijde mi to jako fajn alternativa k pohádkám, ale zároveň je to pořád baví 😊

      • #113655
        Veronika Daňková
        Účastník

        A hrajete si s dětmi vy nebo si tak hrajou i s kamarády? Samotné?

      • #113638
        Hanka Lýsková
        Účastník

        Taky máme tohle divadlo. Je to super, malá ho tahá sebou na chatu, na dovolené a podporuje to týmové myšlení, tvořivost, fantazii a v době plné tabletů jsem ráda, že je nějaká alternativa, co dítě zabaví. 🙂

      • #113577
        Jana Uhlířová
        Účastník

        Holky, taky doporučuju loutkové divadlo 👍 Máme toto http://www.kufrik.cz/loutkova-divadla/loutkove-divadlo-30-loutek a líbí se mi, že je pevné, skladné a zvládnou s tím pracovat i menší děti. Je to takový komplet – loutky, kulisy, všechno připravené, takže nemusíš nic vymýšlet. U nás si u toho nejen hrají, ale i mluví, domlouvají se a zapojují fantazii, což je za mě super bonus. Navíc je to něco, co je zabaví opakovaně a neomrzí tak rychle jako klasické hračky 😊

    • #113201

      Já kvituju jak tady psala Peťka. Z Agátina světa už jsme toho doma pořídili fakt hodně 😄 a úplně pokaždý to mělo úspěch. Ty jejich hračky jsou strašně nápaditý, naši prcci si s tím fakt vyhrajou a ještě to i něco rozvíjí. Hlavně je to i dobře zpracovaný, žádnej nekvalitní lagric.

    • #113047
      Milinka Kl
      Účastník

      Já jsem vždycky nervózní když mám pustit děti hrát si ven a za chvíli už budou chodit samy do školy. Chtěla bych jim koupit chytré hodinky s možností volání a gps, máte je někdo?

      • #113626
        Milinka Kl
        Účastník

        Holky, moc všem děkuju za reakce. Našla jsem na tyhle hodinky hodně pozitivních recenzí, takže jsem nakonec od nich rovnou objednala a těším se až je vyzkoušíme 🙂

      • #113108
        Bella 4
        Účastník

        Máme od nich tyhle https://www.carneo.cz/detske-chytre-hodinky/detske-chytre-hodinky-carneo-guardkid–4g-buddy-modre/ syn je dostal taky do první třídy, je docela drobný a tyhle mu hezky sedí na ruce a mají přehledné funkce, jsou spolehlivé a vydrží nabité několik dní. Za mě fakt supr

      • #113616
        Jitka K
        Účastník

        Taky jsem nad těma hodinkama přemýšlela a tyhle vypadají dobře a čtu na ně samé dobré ohlasy takže je jdu objednat. Jsem ráda, že je tahle možnost a nemusíme hned kupovat mobil, na to má ještě čas.

      • #113088
        bertik ber
        Účastník

        Jojo synovi jsme je pořídili hned od 1. třídy, vybrali jsme Carneo Guardkid a je to skvělá věc – můžeme si volat, psát, mají gps, možnost nastavení bezpečných zón, SOS tlačítko a atd. Neumím si představit, že by je neměl, jsem takhle o hodně klidnější 🙂

    • #113012
      Petra Fuxová
      Účastník

      My jsem loni pořizovali našim prckům tuhle https://www.agatinsvet.cz/balancni-chodnicek-lekniny/ Jsou to to takový lekníny, po kterých přechází a sbírají žabky. Naši u toho blbnou klidně půl hodiny v kuse 😄 A jako bonus si u toho úplně nenápadně procvičí rovnováhu a koordinaci, aniž by o tom vůbec věděli 🙂

    • #112989
      Lisa Lisa
      Účastník

      Ahojky mamky, nemáte tip na nějakou venkovní hru pro děti? 😄 Naší malé jsou teď čtyři a synek má pět. Ráda bych, aby trochu omezili to koukání pohádek na tabletu. Zahradu máme, tak bych je chtěla nějak vyhnat ven a ideálně je u toho i zabavit na delší dobu 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.
UŽIVATEL