Virtuální operátor?

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Virtuální operátor?

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Ginulka a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #71940
      Ginulka
      Účastník

      Jasně, že jo, číslo si nechat můžeš svoje. Sice si to už přesně nepamatuju, ale určitě jsem za ten přenos čísla nic neplatila.

    • #71939
      Rozinka3
      Účastník

      Holky, moc vám děkuji za info. Ještě jedna věc mě ale napadla – dá se u nich nechat telefonní číslo? Já mám pořád stejné od doby, co jsem si koupila první mobil (teda tehdy mi ho koupili naši:-))

    • #71938
      Ginulka
      Účastník

      Já jsem s nima spokojená moc, nikdy jsem neměla žádný problém. Zkoušela jsem od nich i volání přes internet (myslím, že se to značí VoIP), ale to jsem nakonec zrušila, protože kromě práce doma počítač skoro nezapínám, takže jsem to nakonec nevyužívala. Ale ty nizke ceny si fakt uzivam:-)

    • #71937
      Kuchacek
      Účastník

      No, ja u nich jsem, ale zatim teprve druhy mesic, takze ti nemuzu dat nejake plnohodnotne porovnani, ale utrata za prvni mesic pri zhruba stejnem vyuziti sluzeb je oproti puvodnimu poskytovateli mene nez polovicni.

    • #71936
      Rozinka3
      Účastník

      Ahoj, a máte někdo prosím zkušenosti s operátorem Fayn? Přítel by ho rád vyzkoušel, že bysme k nim šli oba, ale já jsem o nich nikdy neslyšela…díky!

    • #71935
      Masri
      Účastník

      ma stránkách mobil.cz si klikni na internet zdarma a na uplný ceník, rychlost netu je do vyčerpání dat 10 mb/s

    • #71934
      kleer
      Účastník

      A jak je ten internet rychlej? Dá se to někde zjistit?

    • #71933
      Masri
      Účastník

      Tarify vedou dva. Jeden se menuje bez hranic. Tam máš neomezené volné volání a SMS do všech sítí + 1 GB rychlého LTE internetu a je to za 699 měsíčně. Druhej se jmenuje Standart a tam máš 100 volných minut a 100 sms a 200 mb lte netu a to je za 349 za měsic.

    • #71932
      Lukas28
      Účastník

      A paušaly vedou?

    • #71931
      Masri
      Účastník

      Právě že to na běžné čtení novin a hledání na googlo stačí. Na přehrávání youtube to není ale v dnešní době kdy se v každym druhym obchodě připojíš na net…

    • #71930
      miina22
      Účastník

      Aha tak to je v pohodě to by mi stačilo

    • #71929
      DanisA
      Účastník

      Není to zrovna na sjiždění videi na youtube to je jasny ale taky mi to přijde lepší než nic… navíc teměř všude je možnost připojit se k wifi takže tohle je spiš nouzovka. Za mě to ma určitě body plus

    • #71928
      Masri
      Účastník

      Maš 200 mb plnou rychlosti a pak ti rychlost o něco sniži ale připojeny si pořad

    • #71927
      miina22
      Účastník

      A kolik dat zdarma (toho internetu) nabízí?

    • #71926
      MartinkaD
      Účastník

      Na mobil.cz jsem četla docela hodně kladných recenzí, hlavně na ten kredit, prý je to první virtuál který nabízí data zadarmo takže na něm asi něco bude

    • #71925
      drobek.alca
      Účastník

      Tak jsem dala na vaše rady a koupila si simku od mobil.cz a udělala si rovnou radost i novým mobilem (na splátky bez navýšení – neodolala jsem)

    • #71924
      Masri
      Účastník

      Taky používám virtualniho operátora, 100x lepší než ti giganti

    • #71923
      Hanicka78
      Účastník

      Celkove je asi dneska lepsi koukat se po nabidkach virtualnich operatoru a vybrat si z nich kdo ti bude nejvic vyhovovat velky operatori ti sami nikdy nenabidnou nejvyhodnejsi nabidku ale radsi te drzi v nevedomosti.

    • #71922
      drobek.alca
      Účastník

      Hmm to zní fajn, všude právě musím za ten internet platit minimálně třista, takže tohle se mi líbí, vzhledem k tomu že já to potřebuju akorát tak na mail apod sem tam

    • #71921
      Lukas28
      Účastník

      Ahoj já ti z vlastní zkušenosti mužu doporučit mobil.cz. Za dobiti dvou stovek měsíčně ziskaš volani za 1,90 a sms za 2,20 + internet v mobilu zdarma když vyčerpaš data tak ti internet nevypnout jen ti ho zpomalí!

    • #71920
      ada44
      Účastník

      Jsem fakt spokojená s mobil.cz. Je to první operátor co nabízí data zadarmo, to znamená že mám normálně kredit a k němu internet zadarmo 🙂

    • #71919
      drobek.alca
      Účastník

      Hlavně volám ale ne nějak pracovně takže tak přiměřena a potřebuju občas kouknout na internet

    • #71918
      olga.polka
      Účastník

      to zalezi co nejvic vyuzivas…chces tarif na data nebo hlavne na volani?to zalezi hodne na tom.ja mam treba neomzeny tarif protože potrebuju hodne volat a hodne vyuzivam internet…

    • #71917
      drobek.alca
      Účastník

      Zdravím jaký je podle vás nejvýhodnější virtuální operátor? Četla jsem že mají lepší tarify než „velký“ operátoři ale nevím který je nejlepší

Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.