Vlasová kosmetika

Úvodní stránka Diskuze Hlavní fórum Vlasová kosmetika

  • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Viki Křivá a poslední změna proběhla před 1 rokem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #89728
      Danka 88
      Účastník

      Já zkusila snad už opravdu všechno na zničené vlasy a nic mi nepomohlo, už opravdu nevím co s těma mýma vlasama dělat :-/

      • #90656
        Viki Křivá
        Účastník

        Začala bych u sebe.
        Dostatek spánku, vyvážený jídelníček, duševní pohoda a zinek v kombinaci s magnesiem z mořské soli, kupuji tady https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli/. Mně to nejvíce pomohlo, když jsem se učila na zkoušky, byla jsem dost vystresovaná a nemohla spát, zabralo asi po týdnu.

      • #90516
        Soňa Koutná
        Účastník

        Hele osobně jsem také strašně dlouho bojovala se zničenými vlasy, od barvení, kulmy atd. však to známe. Osobně mě nejvíc pomohla tahle řada: https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/. Vlasy se mi zpravily a konečně vypadají hezky. 🙂 Tak ještě můžeš zkusit toto. 🙂

      • #90552
        Petra konečná
        Účastník

        Tuhle značku používám taky a jsem s ní moc spokojená. 🙂 Používám teda sadu na objem, protože jsem měla vlasy moc zplihlé a jsem s ní velmi spokojená. 🙂

      • #90251
        Kamila Novotná
        Účastník

        Mně s mými problémy s vlasy pomohli na klinice Clinical Hair & Health. Doporučuju se k nim objednat, je to lepší než pořád utrácet za přípravky, které nakonec stejně nepomůžou.

      • #90271
        Danka 88
        Účastník

        Ani jsem nevěděla že taková klinika existuje…to bych asi teda vyzkoušela když ti pomohli, jak to tam řešili?

      • #90284
        Kamila Novotná
        Účastník

        Udělají ti trichologické vyšetření aby zjistili v čem je problém a podle toho začnete s léčivou kúrou, jsou tam moc příjemný takže to bylo celý moc fajn 😉

      • #89784
        Bella 4
        Účastník

        To znám už jsem do toho vrazila tolik peněz – kondicionéry, masky, šampony, doplňky stravy a nic …

    • #89149
      leno syko
      Účastník

      Já používám kosmetiku https://www.khadi.cz/, ta je přírodní a na vlasy skvělá.

      • #89377
        Andrea Semová
        Účastník

        A jak jsi na tu kosmetiku přišla? Je opravdu přírodní?

      • #89632
        leno syko
        Účastník

        Ano je naprosto přírodní, byla jsem z toho také překvapená, že je možné najít opravdu přírodní kosmetiku.

      • #89708
        Andrea Semová
        Účastník

        Já ji asi vyzkouším, chtěla jsem dlouho barvit přírodně a tady ta vypadá i podle fotek hodně dobře.

      • #90636
        Helena Karasová
        Účastník

        Jak to dopadlo? Vyzkoušela jste? Já používám barvy už dlouho a po jiných bych nesáhla. 🙂 I ostatní kosmetika je skvělá a nádherně voní. 🙂

      • #90460
        Marie Horáková
        Účastník

        Přidávám se. 🙂 Mě na ni navedla kamarádka a neudělala jsem chybu. Používám i jejich barvy na vlasy a moc hezky mi chytají. Šampony a olejíčky nádherně voní a vlasy mám po nich krásné a lesklé. 🙂

    • #89019
      Nikola Černá
      Účastník

      Já jsem moc spokojená s kosmetikou na podporu růstu vlasů od dr Santé. Jednu dobu mi také hodně padaly vlasy, a tohle mi moc pomohlo. Většinou objednávám přes notino.cz…mají tam pěkné akce a často dopravu zdarma 🙂

    • #88647
      leno syko
      Účastník

      Dívala jsem se na tyto přípravky , zkusím objednat, začaly mi padat vlasy.

    • #88619
      zlati syky
      Účastník

      Hlavně je důležité si dávat pozor na falešné produkty, proto doporučuji opravdu nakupovat na jejich oficiálním eshopu.Nově mají všechny originál produkty hologram na etiketě, která dokazuje pravost produktu.

    • #88556
      aleninka. let
      Účastník

      Koupila jsem si tento šampón https://www.milva.shop/milva-sampon-chinin-200-ml/. Těším se, že mi pomůže.

    • #88509
      domuska syk
      Účastník

      Koupila jsem si šampón a vodičku od značky Milva. Měla jsem s padáním vlasů hodně velké problémy a tohle mě pomohlo.

    • #88463
      aleninka. let
      Účastník

      Doporučíte mi prosím kvalitní vlasovou kosmetiku, mám problém s pokožkou na hlavě a padáním vlasů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.