vlasy

  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Bella 4 a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #92851
      Mirka Kočičková
      Účastník

      Ahoj všichni, mám dotaz ohledně vlasů. Vlasy mi barví a stříhá kadeřnice. Ale všimla jsem si, že je mám hodně suché a začínají se mi krepatit. Nemáte nějaké tipy na to, jak začít s nějakou vlasovou rutinou na to si je ozdravit? Popřípadě, kde se poradit a kde věci nakoupit? Moc díky

    • #92512
      Kamila Novotná
      Účastník

      Já dlouho hledala dobrý šampon, který mi konečně sedne a objevila jsem až teď šampon Aveda botanical repair na Notinu, mají ho tam teď za super cenu a nikdy jsem neměla vlasy tak hezký jako co ho používám 🙂

      • #92565
        Helenka M
        Účastník

        Díky za tip, koukám tam na něj a vypadá dobře. Líbí se mi tam ještě hodně dalších věcí tak asi udělám větší objednávku, mají tam snad úplně všechno a za super ceny 🙂

    • #91776
      Bella 4
      Účastník

      Mě už dlouho trápí lupy a svědění hlavy, pořád zkouším nějaké šampony přímo na to, ale nic mi zatím nijak zvlášť nepomohlo :-/ můžete něco poradit?

      • #92562
        Vivinka lu
        Účastník

        Tak to bys asi měla nejlepší jít na vyšetření vlasové pokožky, já jsem na tom byla na specializované klinice a mám díky nim vlasy a pokožku hlavy zase v pořádku 🙂

      • #92602
        Bella 4
        Účastník

        A co je to za vyšetření, kde ho dělají? Klidně bych to vyzkoušela jestli ti to pomohlo.

      • #93129
        Bella 4
        Účastník

        Moc děkuju, vypadá to dobře i cena je fajn, tak jsem se objednala, tak se těším, že mi snad konečně pomůžou.

      • #93038
        Vivinka lu
        Účastník

        Je to trichologické vyšetření, já jsem byla na klinice https://www.clinicalhair.cz/ tam jsou opravdu skvělí a mají pobočky po celé republice. Koukni na jejich stránky, mají to tam hezky vysvětlené jak to probíhá atd. 🙂

      • #92265
        Renata K2
        Účastník

        Mě pomohla kvalitní kosmetika od kadeřníka. Používám tuhle řadu https://shop.tomasarsov.cz/komplexni-pece-proti-lupum/ a naučila jsem se vlasy pořádně vyfoukat přes kartáč a lupy jsem odbourala. Takže na něj nedám dopustit. 🙂

      • #92360
        Erika Rezá
        Účastník

        Foukání má něco společného s lupy? Po jak dlouhé době zafungoval? AA jak často si hlavu myjete? Jestli se teda můžu zeptat. 🙂

      • #92480
        Renata K2
        Účastník

        Ano, pokud se pokožka pořádně nevysuší, může se zapařit, mohou se dělat i různé plísně a loupat se. Mrkněte na stránku má tam i videa jak se starat o vlasy. 🙂 Hlavu si myji max 2x do týdně a šampon zafungoval cca po měsíci. 🙂 Používám do dnes, jelikož jsem s ním spokojená i mi příjemně voní. 🙂

      • #91953
        Ditka Kratochvilka
        Účastník

        Já jsem se svěděním hlavy a lupy bojovala dlouho, zkusila jsem toho hodně a co mi konečně opravdu pomohlo je tenhle šampon https://www.lekarna.cz/repolar-abicare-shampoo-200ml/ jemně čistí a hydratuje a já mám díky němu konečně pokoj.

      • #91977
        Bella 4
        Účastník

        Aha tak ten jsem ješte nezkusila tak ho hned objednávám, podle toho co o tom čtu to vypadá nadějně, líbí se mi to složení, děkuju 🙂

    • #91587
      Veronika Nováková
      Účastník

      A máte někdo odzkoušený i rostlinný barvy nebo obecně vlasovou kosmetiku? Někde jsem na to tady narazila, máte s tím někdo zkušenosti?

    • #91266
      Alizee Kmetová
      Účastník

      Jaká vlasová kosmetika vám přijde nejlepší pro snadno se mastící vlasy, které ale potřebují výživu? Můžete poradit něco co vám vyhovuje? Já pořád něco zkouším a zatím jsem neobjevila nic co by mi vyloženě vyhovovalo.

      • #91399
        Kamila Novotná
        Účastník

        Taky už dlouho marně hledám, buď se mi po ní vlasy mastí ještě víc a nebo to nemá žádný účinek….

      • #91430
        Alizee Kmetová
        Účastník

        Přesně, mně se vlasy taky snadno mastí ale zároveň mám konečky hodně suché.

      • #91454
        Danka 88
        Účastník

        Koukněte na notino.cz mají velký výběr vlasové kosmetiky, já si od nich kupuju věci od kerastase, mají je tam za dobrý ceny.

    • #91252
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      NNo že jo 😀 Ale opravdu mají je tam moc krásné a opravdu se moc dobře nosí 🙂 Pokus si nejseš jista výběrem barvy apod.. tak se dají i obarvit nebo hodit na to přeliv aby se ti to sjednotilo s barvou tvých vlasů 🙂 A nebo jestli jsi z Brna mají i pobočku kde ti určo rádi poradí 🙂

      • #91273
        Renata Hájková
        Účastník

        Tak to je fakt super:-) moc ti děkuju za radu a za tip na clip-vlasy-levně.cz 🙂 určo se na to víc kouknu ..

    • #91199
      Anička Vi
      Účastník

      Já mám vlasy zničené a prořídlé a všechny balzámy a přípravky na zlepšení vlasů co jsem zkusila mi vůbec nepomohly. Chtěla bych mít zase hezké a zdravé své vlasy, ale už si nevím rady, můžete něco poradit?

      • #91262
        Lisa Lisa
        Účastník

        Taky mi hodně padají vlasy a všechno co jsem zatím koupila bylo v podstatě na nic, už mě to fakt štve…

      • #91389
        Milinka Kl
        Účastník

        Doporučuju nechat si udělat trichologické vyšetření. Můžu doporučit https://www.clinicalhair.cz/ tam mi moc pomohli a mají pobočky ve více městech 🙂

      • #91425
        Anička Vi
        Účastník

        Hmm a jak to vyšetření probíhá a jak to tam potom řešili, že ti dali vlasy do pořádku, bylo to na dlouho?

    • #91099
      Zuzana Bulharová
      Účastník

      Já jsem si je zrovna nedávno kupovala.. vlasy na clipy a je to paráda 🙂 Když je chci mít delší nebo hustší na různé příležitosti 🙂

    • #91013
      Renata Hájková
      Účastník

      Ahojky.. máte zkušenosti s vlasy na clipy?? kdysi jsem něco takového viděla, že existuje.. chtěla bych mít vlasy trochu hustší a i delší ale nechci mít nic přidělané na stálo.. kdyby mě to zachvíli přestalo zase bavit 😀 Nemáte s něčím takovým zkušenost? 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.