Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Alžběta HorováÚčastník
Pokud máš extremně citlivou pokožku, musíš přejít na co nejmíň dráždivých látek? Co třeba mýdlové ořechy? Musíš sice prát na 40st. ale pere to dobře a kůže ti poděkuje. To stejné platí o všech prostředcích v domácnosti. Vyměnila jsem a od té doby mám kůži skoro bez ekzemu. Jen v zimě se mi ještě dělá.
Alžběta HorováÚčastníkJak na ty boty používáš a jak často? vydrží to nějakou dobu?
Alžběta HorováÚčastníkNa kliniku IVF Zlín jsme dojížděli, bydlíme kousek od Ostravy. Měli jsem dobré doporučení od známých, kteří tam před námi byli a moc si to tam chválili a mají zdravého, krásného chlapečka. My jsme taky úspěšně otěhotněli a za krátkou dobu. A jejich lidský, milý přístup, ten nám pomohl se dát do psychické pohody.
Alžběta HorováÚčastníkETA pečenka je top! Pořídili jsme na chatu a troubu to úplně krásně nahradilo. Sladké, slané, uděláš v tom všechno. Pamatuju si jako malá, že ji mamka taky používala. Hlavně na maso a zapékané věci. To byla forma ještě kulatá. Ted je hranatá, což je za mě určitě praktičtější.
Alžběta HorováÚčastníkHele a nezkoušela jsi něco z tohohle? https://www.alpik.cz/?q=alp Láká mě to vyzkoušet 🙂
Alžběta HorováÚčastníkMáme rádi světlé věci tak u mě vyhrálo tohle https://www.matejovsky-povleceni.cz/povleceni-venatio.html Ale ty květinové jsou nádherné, brala bych hned, ale manžel na kytky moc není 🙂
Alžběta HorováÚčastníkŠpatně mi nebylo vůbec, myslím, že se toho nemusíš bát. Mít obavy ze všeho je asi normální :). Neboj se s doktory o všem mluvit, jsou chápaví a příjemní, já se ptala na všechno pořád dokola. Hlavně se hoď do pohody, spousta je o hlavě :). A pokud si chcete i něco užít, když už do Zlína pojedete, mají součást kliniky krásný wellness hotel Tomášov.
Alžběta HorováÚčastníkVe stejné budově je i moc hezký hotel https://www.hotel-tomasov.cz/. Takže můžete spojit návštěvu kliniky s romantickým wellness pobytem.
Alžběta HorováÚčastníkMoc pěkné věci mají https://www.gadeo.cz/pro-deti/ , vybírali jsme od nich výbavičku neteři. Ručně šité a propracované
Alžběta HorováÚčastníkDěkuji za tipy a prosím tě, ten olej používáš jak?
Alžběta HorováÚčastníkasi 6 měsíců, zkoušeli jsme různé metody. Nakonec stejně klaplo až IVF a to na poprvé. Pokud tě zajímají metody léčby, já jsem čerpala nejvíc z jejich stránek a pak jsem se doptávala lékařu. https://www.ivf-zlin.cz/25991-metody-vysetreni. Opravdu se o tom neboj mluvit, od toho tam jsi. Jinak první návštěva je konzultační, budou se vás ptát na vše možné. Pak když tam budete chtít zůstat, půjdete na vyšetření a krev. A jak budou výsledky, podle toho vám nabídnou možnosti léčby.
Alžběta HorováÚčastníkProbíhá to tak, že se objednáš na konzultaci…tam se rozmyslíte, zda chcete u nich zůstat. Potom jdete na potřebná vyšetření a odběry. Pak na další schůzce už budou výsledky a na základě nich už se budete bavit o konkrétní léčbe…co a jak bude probíhat. Vše vám vysvětlí a domluvíte se. https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti počti si na jejich webu. Mají tam i spoustu videí.
Alžběta HorováÚčastníkJe potřeba nějak předmáčet? na kolik stupňů pereš? a co skvrny, vypere to?
Alžběta HorováÚčastníkU Baaglu maji velký výběr i pro větší kluky. Já bych tak určitě vybrala. Mrkni se na jejich e-shop, mají jak batohy do školy, tak na výlety.
Alžběta HorováÚčastníkJakou tu příchuť granulí berete? a olej jaký? koukám po lososovém. A když už budu kupovat, ty pamlsky jaké? mají velký výběr. Mám půlroční štěně
.Alžběta HorováÚčastníkKatko, my jsme byli spokojení v IVF ZLÍN. Léčba se zadařila a máme miminko. Jsou tam ochotní, milí a nemáš pocit, že tě do něčeho tlačí nebo podobně. Prostě lidský přístup. Vybírali jsme na doporučení našich známých, recenze měli výborné, tak jsme tam zavolali a objednali se na nezávaznou konzultaci a rozhodli se u nich zůstat.
Alžběta HorováÚčastníkTa klinice IVF Zlín jsme také byli. Po konzultacích nám také doporučili léčbu a EmbryoGlue. Nedokážu jako odborník zhodnotit, ale přijde mi fajn využít každou věc, která může zvýšit šanci úspěchu :-). Jak píše i Lisa Lisa, není to závratná částka, co by se nedala připlatit. My jsme měli to štěstí a zabral u nás první pokus, což jsme moc ani nečekali, takže doporučuji.
Alžběta HorováÚčastníkKateřino, dala by jsi nám konkrétní typy nebo značky, které jsou nejlepší? Mají toho na výběr hrozně moc a nevím, který je nej. Děkuji
Alžběta HorováÚčastníkMy jsme oba praktici a Valentýna to nějak extra neřešíme, prostě si na sebe uděláme čas. Spojila jsem užitečné s překvapením a koupila u Matějovského nové krásné povlečení, koupím nějaké jahody a dobroty, dáme sekt a nějaký pěkný film. Hlavně to má být o pohodě a čase spolu 🙂
Alžběta HorováÚčastníkPřed nějakou dobou jsem taky z domu vyřadila chemii. A zjistila jsem, že bez ní to jde úplně stejně dobře. Super na tyhle nákupy je Alpik, mají velký výběr všeho. Praní, úklid, zdravé věci,…
Alžběta HorováÚčastníkTahle značka je docela známá, mrknu se. Jak dobře pere? je potřeba nějak namáčet?
Alžběta HorováÚčastníkMohla bych tě poprosit o konkrétní produkty? Dcerce se taky udělá sem tam exem, tak chci změnit prací prášky. Pere to dobře nebo to není tak účinné jak ty klasické?
Alžběta HorováÚčastníkNa stránkách IVF-Zlín.cz mají informace. Jinak ano, objednáš se, pak vyplníte papíry, jdeš na vyšetření a odběry. Když budeš schválená, dostaneš pak plán hormonů-co, jak, kdy. Kontrola a pak termín odběru. Odběr je vpohodě, nemusíš se bát. Dojdeš, chvilku tě uspí, proběhne odběr, pospíš si a s doprovodem jdeš domu :-).
Alžběta HorováÚčastníkNějaké malé omezení tam myslím je, mají to na hlavní stránce. myslím věk, nějaké psych. problémy a rodinná anamnéza bez problémů https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Mají to napsané úplně dole.
Alžběta HorováÚčastníkMoc expert na to nejsem, ale ani jedním si myslím, že chybu neuděláš. Kup si pravé vlasy a se zbytkem ti rádi v obchodě poradí https://www.clip-in-vlasy.eu/content/7-otazky-a-odpovedi normálně je kontaktuj, je s nimi moc fajn komunikace a odesílají hned.
Alžběta HorováÚčastníkV čem prckům perete? Všechno mi přijde dost převoněné a nechci tak malému miminku dráždit citlivou pokožku. díky za tipy
Alžběta HorováÚčastník.
Alžběta HorováÚčastníkUž jsem tu něco málo psala. Darování se vůbec nebojte, za mě naprosto v pohodě. Žádná bolest. Měla jsem asi největší obavy z těch hormonů, ale nepociťovala jsem na sobě víc, než trochu nafouklý podbříšek. Inkjece jsou teňoulinké a dostaneš podrobný popis, co, jak, kdy. Pak odběr, to máš akorát 15minut na sále a já jsem si akorát doma pak zdřímla a bylo mi celou dobu dobře. https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Za ten dobrý pocit, že někomu pomůžete, to stojí 🙂
Alžběta HorováÚčastníkManžel se v noci hodně potí a klasické poctivé bavlněné prostěradlo mu nesedí, má ho vlhké, když v něm spí. Denně dlouho větráme peřiny a dlouho schne. Dívám se na krepové, to se nemusí ani žehlit. Máte někdo odzkoušené prosím, popř. tip na jiný materiál?
Alžběta HorováÚčastníkSuper, ,moc děkuji za inspiraci, počtu a něco na zkoušku koupím. A nemáš od nich i zkušenost s prostředky na úklid? Hlavně koupelna, podlahy,…takový ten běžný úklid.
Alžběta HorováÚčastníkPřed nějakou dobou jsem tam byla darovat vajíčka. Kamarádka kvůli svým nemohla mít děti, museli jít na umělé, to mě rozhoupalo jít darovat, že třeba někomu dalšímu pomůžu. Prostředí i personál parádní. Měla jsem trošku ze všeho obavy, ale zbytečně. Po hormonech jsem měla maličko nafouklý podbříšek, odběr samotný 15minut v narkoze, pak mě probudili a nějaké bolesti nebyly, spíš pocit jak před menses. Co se odběru týká, opravdu strach ani obavy nemějte.
Alžběta HorováÚčastníkMám hodně řídké vlasy, docela kvalitní, takže mi stačí dávat clip-iny na zahuštění. Mám pravé vlasy z https://www.clip-in-vlasy.eu/ ikdyž je nosím často, kvalita je pořád jak u nových
Alžběta HorováÚčastníkPo jakém pracím prostředku se mám dívat? Máme stejný problém a potřebuji nějaký, co bude šetrný na kůži
Alžběta HorováÚčastníkA konkrétně je něco co by jsi na úklid doporučila? Taková ta klasika…wc, koupelny, podlahy,…
Alžběta HorováÚčastníkOd štěněte bereme jedině Marp https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-stenata/marp-holistic-salmon-lososove-bez-obilovin-12kg. K tomu bereme od nich i pamlsky, ty mu jedou nejvíc, je vybíravý.
-
AutorPříspěvky