Dana Kalová

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 46)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Odřeniny #79736
  Dana Kalová
  Účastník

  My měli docela dost mastiček a tinktur, ale pálily a to je problém. Taky jsme ale koupili ten hemacut. Super je to, že to je sprej, decka si aplikace ani nevšimnou a hlavně nepálí.

  odpověď na: Imunita #79384
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahojky, já osobně teda doporučím outkovku pestrou. Je to houba, která je na tu imunitu super. Já ji beru tady v těch kapslích https://www.houbicky.eu/outkovka-pestra-coriolus-versicolor-120-kapsli/ a super. Jsem spokojená.

  odpověď na: Alinka #79341
  Dana Kalová
  Účastník

  Jojo, je toho fakt hodně, co na to můžeš dát, čím to ošetřit. Ale nejlepší je sprej hemacut 🙂 Ten nepálí, snadno se právě aplikuje. Tak ten doporučuju.

  odpověď na: Něco na vousy #79275
  Dana Kalová
  Účastník

  Ta kosmetika od angrybeards je super. Na růst vousů a jejich péči mají super přípravky. Ten balzám je super. Chlap ho používá moc rád. Díky němu si holení zase užívá, protože pak nemá podrážděnou pleť.

  odpověď na: Detox? #78992
  Dana Kalová
  Účastník

  Já jsem měla stejné problémy a chtěla jsem detox úplně stejně jako ty. Prostě aby mi pomohl hlavně se zažíváním. Řídila jsem se těmito pravidly http://www.neera-detox.cz/vse-o-neera-detox-kure/co-je-neera-detox-kura/ a koupila doporučení produkty. A super, opravdu mi to pomohlo. Cítím se teď senzačně a zažívání úplně v pohodě 🙂

  odpověď na: Pleťová kosmetika co netestuje na zvířatech #78887
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahojky, jojo, já si třeba hodně potrpím na to, aby kosmetika, co používám, nebyla testovaná na zvířatech. Používám kosmetiku https://www.iuvenio.com. Ta je senzační a právě se netestuje na zvířatech a navíc je česká!

  odpověď na: Potřeby a dekorace do bytu #78905
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahojky, koukni se na balky.cz. Je to e-shop. Milion věcí, krásných a hlavně kvalitních věcí. Ceny super! Já tam nakupuju moc ráda, určitě si tam vybereš.

  odpověď na: Káčko #78812
  Dana Kalová
  Účastník

  Já jsem taky vegan. Káčko doplňuju od vánoc, kdy jsem nějaké doplňky stravy přála. Dostala jsem mj. tyto kapky https://www.woldoshop.cz/vitaminy/woldohealth-vitamin-k2-kapky-50-ml/ a jsem s nima spoojená moc. A jsou právě pro vegany.

  odpověď na: Kosmetika #78816
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, tak to jsme na tom úplně stejně 🙂 Taky si potrpím na kosmetiku, terá není testovaná na zvířatech. Já osobně používám kosmetiku iuvenio. Ta je česká, kvalitní, fakt perfektní.

  odpověď na: Vánoce– dárky #77325
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahojky, hele ono asi bude nejlepší, když se mrkneš na net. Tam mívají nejlepší věci, hlavně pohromadě a za bezvadný ceny. Pokud mohu zadit, pak určitě mrkni na web fitham. Já jsem si tam koupila rotoped a jsem nadšená. A samo mají mnohem širší sortiment.

  odpověď na: Vánoce– dárky #77323
  Dana Kalová
  Účastník

  Letos jsem se rozhodla, že dám mamce jak krásu, tak zdraví. Koupila jsem jí doplněk stravy simplebiotix. Je to český probiotický doplněk plný potřebných vitamínů.

  odpověď na: Prodloužení vlasů #77079
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahojky, clip in z clip-in-vlasy.eu jsou pravé, to znamená, že jejich životnost je dlouhá, ale samozřejmě záleží na tom, jak se k nim chováš. No a taky díky tomu, že jsou pravé, se s nimi dá dělat to, co s pravými vlasy, čili natáček a podobně.

  odpověď na: Sexuální život #77111
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahojky holky, prosím o info. Používáte doma nějaké přípravky na podporu erekce? Co se vám osvědčilo? Jako na trhu je toho celá řada, tak hledáme, co by bylo nejlepší. Díky moc.

  odpověď na: Atopák #76891
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj a neuvažovala jsi třeba o nějaké konomné mastičce? Na co to přesně potřebuješ?

  odpověď na: Jaký cvičení? #76758
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, já jsem měla ten samý problém. Vždycky jsem se pro něco nadchla, chodila tam chvíli a pak mě to omrzelo. Ale teď jsem nadšená, protože jsem našla cvičení, který mě moc baví a jen tak neomrzí. Doporučuju. Je to cvičení body express. EMS cvičení, kde během 20 minut posílíš všechny svaly v těle. Super cvičení.

  odpověď na: operace #76739
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, určitě ti tu pumpičku doporučím. Já jsem jí měla, sice při jiném zákroku, ale myslím, že půjde i na tuto operaci. Je to pumpička, která do rány vhání umrtvující látku, která ti tu bolest krásně utlumí. Jinak ta látka působí jen v místě bolesti, takže jinak jsi ok.

  odpověď na: Dárek pro muže #76603
  Dana Kalová
  Účastník

  Hele a co takhle mu koupit nějakou sexy hračičku nebo víš co, co mu takhle koupit nějaký sexy obleček. Jakože by sis ho koupila ty… To by mohlo být skvělý, určitě by to ocenil. Jů, takvé zpestření 🙂 https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni tady mrkni, určitě něco extra sexy vybereš 🙂

  odpověď na: Porod #76610
  Dana Kalová
  Účastník

  Holky, je to prostě taková pumpička, která je určena na umrtvení té rány po císaři. Je skvělá v tom, že umrtví jen tu ranku, nikoli celé tělo. Navíc je neutrální vůči mléku. No a jinak je teda na předpis a stojí kolem těch 4 tisíc no. Ale za to, jak pomáhá, se ty peníze vyplatí dát.

  odpověď na: Pro psy #76558
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, nevím, co přesn hledáš, ale doporučím tuto stránku https://www.happytails.cz. Mrkni, já tam sem tam něco koupím a pejsek je vždy spokojen.

  odpověď na: Vánoce :) #76495
  Dana Kalová
  Účastník

  Já jsem tam třeba dceři kupovala tento https://www.cistytriko.cz/mestske-batohy/batoh-bagbase-s-kvetinovym-vzorem-22-l/ a byla neskutečně šťastná 🙂 Tak co, co jsi vybrala ty?

  odpověď na: Vánoceee #76532
  Dana Kalová
  Účastník

  Tak nakonec jsem mu koupila nějaké drobnosti a taky tašku do práce. Tu si moc přál. Vybrala jsem tuto https://www.cistytriko.cz/tasky-brasny-pres-rameno/luxusni-brasna-na-notebook-cambridge/ a měla opravdu veliký úspěch.

  odpověď na: Trička a mikiny XXL #76536
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, já teda oblečení nakupuju na https://www.cistytriko.cz. Zkus se podívat, třeba si tam vybereš. Podle mě bys tam mohla najít to, co hledáš.

  odpověď na: Vánoce :) #76482
  Dana Kalová
  Účastník

  Soni, mrkni sem https://www.cistytriko.cz/mestske-batohy/. Tady mají krásný městský batohy. Já jsem si tam teda taky vybrala 🙂 Ale myslím, teda vím, že tam seženeš i pro dceru 🙂

  odpověď na: Porod #76428
  Dana Kalová
  Účastník

  Ano, pokud máte plánovací CŘ, tak ta pumpička je na to výborná. Jak píše Luca, tak je to anestetikum, které do rány vede pumpička. Super je to v tom, že to anestetetikum je pouze lokální, takže nijak neovlivňuje cítění matky 🙂

  odpověď na: Dárek na Vánoce #76442
  Dana Kalová
  Účastník

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo rodině kupuje na vánoce vitamíny a pokud ano, jaké? Nemáte někdo zkušenosti přímo s vitamíny Bion3? http://www.bion3.cz/

  odpověď na: bolest kloubů #76449
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, za mě je teda https://www.alavis.cz/cs/ nejlepší a nejúčinnější kloubní výživa, kterou si můžeš koupit a která ti opravdu zabere. Na trhu je toho spousty, ale ten Alavis je podle mě nejlepší.

  odpověď na: Kávovar? #76371
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, za mě asi takhle. Nejlepší je se poradit s odborníkem. My to tak udělali, dali jsme na jeho rady a doma teď máme kávovar, se kterým jsme naprosto spokojeni.

  odpověď na: výživový poradce #76118
  Dana Kalová
  Účastník

  Jaj, na to se vykašlete a raději začněte cvičit. Já vím, že se to lehko řekne, ale těžko realizuje. Že nikdo z nás nemá čas a tak podobně. Navíc posilka je taky drahá, že jo… Já třeba ale chodím cvičit jenom jednou týdně a super! Chodím na body express – http://www.bodyexpress.cz/. Tam se chodí jednou týdně, je to na 20 minut a cvičení je to fakt efektivní!

  odpověď na: Plavková sezona! #76056
  Dana Kalová
  Účastník

  Neeee, pokud chodíš na ten Body express, tak buď v klidu, to stihneš! To je fakt senza cvičení, které funguje, takže bych neměla strach!

  odpověď na: Únava – jak s ní bojovat? #75997
  Dana Kalová
  Účastník

  Holky, moc díky, že jste se zapojily! Taky jsem si hledala nějaká doporučení a narazila jsem na tyto vitamíny http://www.bion3.cz/. Neznáte je? Užíváte je?

  odpověď na: kvalitní školní batoh #76039
  Dana Kalová
  Účastník

  Holky, dovolte i využít tuto diskuzi… Když se tady tak bavíte o škole, jak se tváříte na školky. Myslím tím na rozdíly mezi státní a soukromou školkou?

  odpověď na: Kvalitní košile #75962
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, za mě je to tento shop https://horky-kosile.cz/. Nikdy jsem nebyla nespokojená a to jsem tam těch košil nakoupila už opravdu hodně 🙂

  odpověď na: Bodyexpress #75955
  Dana Kalová
  Účastník

  Sonio, na tohle cvičení jsem začala docházet poměrně nedávno a musím říct, že mě teda velmi nadchlo! Jako všechno info o cvičení najdeš tady – http://www.bodyexpress.cz/ Nicméně se jedná o docela dost atraktivní cvičení, díky čemuž to vypadá, že na něj vydržím docházet opravdu dlouho a pravidelně…

  odpověď na: Soukromá x státní školka #75902
  Dana Kalová
  Účastník

  Ahoj, za mě teda určitě soukromá. Zrovna uvažuji nad Trojskou labutí. http://www.trojskalabut.cz/ Byla bych ráda, kdy se tu našel někdo, kdo má s touto školkou zkušenosti…

  odpověď na: Kabelky Guess #75912
  Dana Kalová
  Účastník
Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 46)