Takže za mne – po několika pokusech s různými dietami a složitým počítáním kalorií, samozřejmě včetně trochy pohybu, kdy efekt bylo spíše hladovění a s tím spojená únava jsem to vzdala. Teď, zhruba půl roku zpět jsem začala s přerušovaným půstem a mohu jen doporučit. Jsem věková skupina 50+, nastavila jsem si režim 8 + 16 / 8 hodin jídla a 16 hodin pouze pití/ a výsledek je opravdu jistý. Žádné hladovění ani únava, přidala jsem ještě pravidelnou chůzi a efekt je viditelný a cítím se opravdu v pohodě. Doporučuji, zdravím Vás, Jana