Jarka Beranová

Vytvořené odpovědi

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • Jarka Beranová
    Účastník

    Ahoj, hele úplně tě chápu, já jsem taky nechtěla platit šílenou provizi realitce. Prodala jsem přes Vlastníci.cz a bylo to úplně v pohodě. Inzerce je tam zdarma, člověk jedná přímo se zájemci, na rovinu bez mlžení makléřů. Právní věci a smlouvy jsem si normálně zařídila sama, takže všechno proběhlo bezpečně a bez risku. Jasně, stálo mě to trochu času a zařizování, ale ta úspora peněz byla obrovská, takže se to vyplatilo.

    odpověď na: Brýle z GrandOptical – jste spokojeny? #101413
    Jarka Beranová
    Účastník

    Jsem moc spokojená s brýlemi, co jsem u nich kupovala. Nebyly nejlevnější, ale jsou moc pohodlné a sedí dobře. Ono je zase někdy fajn trochu si připlatit za lepší kvalitu. Ty brýle budou sloužit víc než jen pár měsíců.

    odpověď na: Lupy #101412
    Jarka Beranová
    Účastník

    Já mám taky nějaké šupinaté fleky v hlavě a hrozně svědí.Vůbec nic nezabírá:-(

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
UŽIVATEL