Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Kateřina V.Účastník
dá se havlikovka koupit i jinde nez na netu? radeji bych se sla mrknout osobne.díky
Kateřina V.Účastníkjj, mám celou sadu. Hned nezmizí, sampon pouzívám uz pomerne dlouho, tak ti presne nereknu, kdy zabral, ale docela brzo mi zmizely.
Kateřina V.Účastníkjasný, to je on. budes s ním spokojená. objednala jsi si gel nebo prásek?
Kateřina V.Účastníkmyslíš tu jejich novinku? http://www.lambreshop.cz/lambre/eshop/0/0/5/1963-Magic-Long-eyelash-aktivni-serum-na-rust-ras zaujala me i ta cena, taky bych si ho ráda objednala…
Kateřina V.ÚčastníkFakt? na ty jsem se dívala taky. A po jaké dobe poznás, ze to pusobí?
Kateřina V.ÚčastníkPráve. Tabletky jsou naprosto vyhozené peníze, vubec to nepomáha.S tímto budes spokojená.
Kateřina V.ÚčastníkJestli nevím které, vyzkousej tyto http://www.babiccinavolba.cz/stitky/dort/ nejvíc mi zachutnal malinový a ten letní
Kateřina V.Účastníkme vyhovuje http://www.ewoshop.cz/pece-o-vlasy/2-revalid-shampoo-7640123390157.html
uz nejaký mesic ho pouzívám a vlasy se mi pekne daly dokupyKateřina V.ÚčastníkKolegyni jsem upekla dort a s vsemi jsme se slozili na dárek-vybrali jsme ji kabelku
Kateřina V.ÚčastníkMy z tohoto duvodu, jak píses pouzíváme Dalli Med prací gel. je prímo pro alergiky. mrkni na neho.
Kateřina V.ÚčastníkJe to https://www.czlekarna.cz/2924562-oritolin-sprej-do-krku-12-ml ? brala jsem kdysi jox a ten teda nebyl nic moc….
Kateřina V.ÚčastníkJj, taky na konopí verím hodne, mám doma mast od babicky doma vyrobenou, ale nedelá mi dobre vazelina, tu pouzivam jen na nohy a ruce. co to je presne za krém?
Kateřina V.Účastníkhledám hlídání na prazdniny, a nasla jsem, ze mají i pres prázdniny provoz??? nemáte s tím nekterá tedy zkusenost?
Kateřina V.Účastníktaky je beru kvuli sportu mi je doporucil trener, tak po dvou mesicich jsem citila, ze me kloubu ri namaze neboli.ja si docela ale i myslim, ze je to individualni.
Kateřina V.ÚčastníkUvidís. Treba se jeste rozmyslí. Drz se!
Kateřina V.ÚčastníkJá kdybych mela tu moznost, tak bych chtela asi jen kremaci…obrad bych hrozne obrecela :-(. ale urcite se to nekomu líbí.
Kateřina V.Účastníkmyslím, že jak písou holky to krematorium kerberos se zdá být fajn – http://kerberos.name/index.php?Jazyk=CZ se aspon podivej na stranky, treba te zaujme
Kateřina V.ÚčastníkJinou zkusenost než s B-Komplexem od Rosenpharmy nemám…. jsou to tyhle http://www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy/doplnky-stravy/item/14-b-komplex-forte jsou jak po dospele, tak pro deti.
Kateřina V.ÚčastníkRepelenty nepouzíváme, smrdí nám to a nechci, aby to deli olizovali. My kupujeme BÉČKO- vit.B
-
AutorPříspěvky