Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Kateřina V.Účastník
Přidáš k pracímu prášku pár kapek, žádná věda. Používám https://www.alpik.cz/tierra-verde-100-citronova-silice-30ml/ mrkni na popisek. U dětských věcí používám omezeně, skoro vůbec, ale u dospěláckých přidávám. Odmašťuje, pomáhá čistit a je antibakteriální. Voní k tomu příjemně a jemně.
Kateřina V.ÚčastníkStřídáme jehněčí a lososové, chutnají všechny. Lososovým olejem uděláš dobře, bude mít krásnou srst. Určitě na Pučálka krmiva mají i oleje. Už jsem ho tam taky kupovala. A pamlsky mají fajn ta sušená masa, náš pes je zbožňuje.
Kateřina V.ÚčastníkJá se nejvíce bojím hormonů, jak jsi to snášela? nebylo ti spatne?
Kateřina V.ÚčastníkKoukla jsem se, mají to pěkně udělané a vysvětlené. Prosím tě, budeme tam případně dojíždět. Je tam možnost nějakého ubytování, nevíš?
Kateřina V.ÚčastníkPeru stejně, jak jsem byla zvyklá s klasickýma práškama. Nic nepředmáčím. Když je někde flek-mastný nebo nějaké jídlo, dávám jen žlučové mýdlo a hodím do pračky. To jsem dělala úplně stejně i předtím ale. No a peru většinou na 40, ale podle oblečení. Ručníky 60 a jemné na 30.
Kateřina V.ÚčastníkHolky, my už jsme taky vyzkoušeli kde co, ale nachlazení s věčnými rýmičkami a kašílky se zlomilo až co jsme se začali zajímal o čínskou medicínu. Brali jsme tablety z TCMeshop.cz doporučené panem doktorem, který se na to zaměřuje. Po nějaké době máme klid a celkově zlepšenou imunitu.
Kateřina V.ÚčastníkMáme tuhle značku od školky, z batůžku jsme přešli na aktovku a určitě i batoh za rok až dva budeme kupovat zase tam. Sedí dobře na zádech a vydrží zátěž, máme ji pořád jak novou.
Kateřina V.ÚčastníkTed se k nim na e-shop dívám a mají teda moc hezké povlečení s květinami. Máme to na Valentýna dost podobně, nijak moc to neřešíme, jen hezký večer doma. Které povlečení jsi vybrala?
Kateřina V.ÚčastníkJak ta první návštěva probíhá? Jak dlouho u vás léčba trvala a jaký jste měli problém? Jestli to není tajné 🙂
Kateřina V.ÚčastníkProsím, jak to chodí na první návštěvě? Jsme objednaní na konzultaci a ráda bych věděla, co čekat. Díky za odpovědi.
Kateřina V.ÚčastníkPeru ve značce Tierra Verde https://www.alpik.cz/praci-prostredky/ mám ten na barevné, bílé a na sportovní prádlo. Pere to dobře. S vůní je to tak, že sem tam použiju esenciální olej a prádlo jemně voní.
Kateřina V.ÚčastníkPoužívám přírodní prací prášky na barevné i na bílé prádlo. Perou dobře a pomohlo nám to vyřešit exem. Velký výběr za fajn ceny mají na Alpik.cz, nakupuju tam vše.
Kateřina V.ÚčastníkU nás pomohly granule Marp holistic https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-psy/?f%5Bvyrobce%5D%5B0%5D=4 . A to nejen chuťově, ale hlavně upravily zažívání a od té doby jsme jen u této značky. Mají i výborné doplňky-oleje, pamlsky,..
Kateřina V.ÚčastníkZrovna koukám, že píšeš. Není potřeba namáčet, maximálně pokud je skvrna, můžeš použít třeba žlučové mýdlo nebo něco podobného. Já jsem s praním v těchto prášcích velmi spokojená, nepozoruji žádné rozdíly oproti praní v klasickém z drogerky.
Kateřina V.ÚčastníkNa praní používám https://www.alpik.cz/praci-prasek-na-barevne-pradlo-kopie/ a i stejný na bílé prádlo. Pere to dobře. K tomu mám na fleky žlučové mýdlo a prádlo mám krásně čisté.
Kateřina V.ÚčastníkPoužívám už nějakou dobu https://www.alpik.cz/praci-prasek-na-barevne-pradlo-kopie/, a k tomu ten na bílé prádlo. Peru v tom celé rodině, nejen prckovi.
Kateřina V.ÚčastníkDíky za informace holky, dneska mám v plánu tam přes stránky napsat. Už se začínám i těšit 🙂
Kateřina V.ÚčastníkMoc díky za informace, myslím, že zima je nejlepší období na darování, tak tam napíšu. Měj se krásně
Kateřina V.ÚčastníkHolky, jak to probíhá? Pochopila jsem nějaké vyšetření, pak hormonální stimulace a pak odběr? A jak probíhá ten odběr?
Kateřina V.ÚčastníkAlžběto, je tam nějaké omezení, nevíš? Přemýšlím nad tím, i nad touto klinikou, mám IVF Zlín kousek.
Kateřina V.ÚčastníkVelký výběr a různé značky ekologických a šetrných pracích prostředků má Alpik. Nakupuju tam už nějakou dobu s čistícíma prostředkama. Atopik jsem já a bohužel to má i mladší dcerka. Naštěstí to obě máme jen mírně a nejvíce v zimě. Změnit praní nám pomohlo hodně.
Kateřina V.ÚčastníkTo vypadá dobře, ráda vyzkouším, ale mnohem více mě zaujal ten ALP na boty, to jsi nezkoušela, prosím?
Kateřina V.ÚčastníkOsobně mi krepové vyhovuje, je příjemné a jako bonus se nekrčí a není v něm takové horko. Nejlepší na léto. Mám doma jen bavlnu a to krepové. Obojí je příjemné, máme taky značku Matějovský, kupovala ho vždycky mamka, tak jsem na tu kvalitu zvyklá a neměnila bych. Beru od nich i osušky a ručníky, za mě velmi vysoká kvalita a vydrží roky jako nové.
Kateřina V.ÚčastníkProsím tě a poradila by jsi mi s výběrem? Koukám na ten tvůj odkaz a asi nevím :-). Clip iny- pásy nebo ty druhé? A jak jsi vybírala odstín?
Kateřina V.ÚčastníkMám nejvíce věci od Tierra Verde, wc čistič, mám od odstraňovač vodního kamene a universální prostředek na vše. Pak mám oblíbence ALP květy – https://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-domacnost-kvety/
Kateřina V.ÚčastníkJá vybírala na doporučení, ale jako je toho na výběr moc. Máme Tierra Verde, Sonett nebo Feel Eco. Pokud je flek, použivám i žlučové mýdlo. Ale těch značek je na trhu hodně. Beru z e-shopu zaměřeným přímo na bio eko 🙂 https://www.alpik.cz/praci-prostredky/
Kateřina V.ÚčastníkChce to především najít příčinu, proč se ekzem dělá. U nás to bylo jídlo- rajčata a citrusy hlavně a prací prášky…Ty jsme obměnily a je pokoj.
Kateřina V.ÚčastníkPOužívám universální čistič od FeelEco https://www.alpik.cz/univerzalni-cistice/ nemusíš nic řešit. Jen na wc a troubu mám jiný. Není nic extra potřeba, jen jednou za čas na vodní kamen nechávám působit kyselinu citronovou.
Kateřina V.ÚčastníkU mě největší uspech asi sonett uni na podlahy. POdlahu hezky vyčistí bez fleků. Pak používám od nich i uni čistič na vše. Na wc Feel eco. A mrkni i na ALP – likvidátor zápachu. Hezky to provoní domácnost.
Kateřina V.ÚčastníkMy bereme všechny čističe a prací prášky na e-shopu https://www.alpik.cz/. Zjistila jsem, že i zdravější verze bez zbytečné chemie může dobře čistit.
Kateřina V.ÚčastníkPoužívám značku Tierra Verde. Pro děti dám jedno máchání navíc pro jistotu. Mají toho spoustu https://www.alpik.cz/praci-prostredky/. Nevím, po čem koukáš. Nám stačilo změnit prací prášek a upravit jídleníček. Nejíst čokoládu, citrusy,…nic dráždivého, ale musím říct, že žádná velká omezení naštěstí.
Kateřina V.ÚčastníkBaly jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/ , sice jsem kvůli tomu dojížděla, ale bylo to pro velmi dobrému doporučení, takže jsem dojížděla ráda. A snad jsem někomu pomohla.
Kateřina V.ÚčastníkJá jsem se pro odběr vajíček rozhodla kvůli tomu, když moje kamarádka díky darovaným vajíčkům mohla mít mimčo. Jiná možnost nebyla. Chtěla jsem pomoct těm, kteří nemají tu možnost od přírody otěhotnět.
Kateřina V.ÚčastníkMoje výbprná zkusenost s odstranenim vrásek je v perfect clinic. vybrala jsem si je kvuli tomu, ze tam chodi tolik slavnych osobnosti, tak jsem si rikala, ze musi byt dobri. A presvedcila jsem se o tom.
Kateřina V.ÚčastníkJá jsem ted zkousela i ty americké susenky a musím rict, ze se po tom mohly deti utlouct. Lítali po zahrade, tak jsem jim je donesla s limcou a moc jim chutnaly
-
AutorPříspěvky