Kateřina V.

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 89)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: V čem prát dětem? #112534
    Kateřina V.
    Účastník

    Přidáš k pracímu prášku pár kapek, žádná věda. Používám https://www.alpik.cz/tierra-verde-100-citronova-silice-30ml/ mrkni na popisek. U dětských věcí používám omezeně, skoro vůbec, ale u dospěláckých přidávám. Odmašťuje, pomáhá čistit a je antibakteriální. Voní k tomu příjemně a jemně.

    odpověď na: Krmivo pro štěně #112405
    Kateřina V.
    Účastník

    Střídáme jehněčí a lososové, chutnají všechny. Lososovým olejem uděláš dobře, bude mít krásnou srst. Určitě na Pučálka krmiva mají i oleje. Už jsem ho tam taky kupovala. A pamlsky mají fajn ta sušená masa, náš pes je zbožňuje.

    odpověď na: Reprodukční klinika #112365
    Kateřina V.
    Účastník

    Já se nejvíce bojím hormonů, jak jsi to snášela? nebylo ti spatne?

    odpověď na: EmbryoGen zkušenosti #112364
    Kateřina V.
    Účastník

    Koukla jsem se, mají to pěkně udělané a vysvětlené. Prosím tě, budeme tam případně dojíždět. Je tam možnost nějakého ubytování, nevíš?

    odpověď na: V čem prát dětem? #112363
    Kateřina V.
    Účastník

    Peru stejně, jak jsem byla zvyklá s klasickýma práškama. Nic nepředmáčím. Když je někde flek-mastný nebo nějaké jídlo, dávám jen žlučové mýdlo a hodím do pračky. To jsem dělala úplně stejně i předtím ale. No a peru většinou na 40, ale podle oblečení. Ručníky 60 a jemné na 30.

    odpověď na: Imunita #112358
    Kateřina V.
    Účastník

    Holky, my už jsme taky vyzkoušeli kde co, ale nachlazení s věčnými rýmičkami a kašílky se zlomilo až co jsme se začali zajímal o čínskou medicínu. Brali jsme tablety z TCMeshop.cz doporučené panem doktorem, který se na to zaměřuje. Po nějaké době máme klid a celkově zlepšenou imunitu.

    odpověď na: Školní batoh #112357
    Kateřina V.
    Účastník

    Máme tuhle značku od školky, z batůžku jsme přešli na aktovku a určitě i batoh za rok až dva budeme kupovat zase tam. Sedí dobře na zádech a vydrží zátěž, máme ji pořád jak novou.

    odpověď na: Valentýnský dárek #112356
    Kateřina V.
    Účastník

    Ted se k nim na e-shop dívám a mají teda moc hezké povlečení s květinami. Máme to na Valentýna dost podobně, nijak moc to neřešíme, jen hezký večer doma. Které povlečení jsi vybrala?

    odpověď na: Reprodukční klinika #112295
    Kateřina V.
    Účastník

    Jak ta první návštěva probíhá? Jak dlouho u vás léčba trvala a jaký jste měli problém? Jestli to není tajné 🙂

    odpověď na: EmbryoGen zkušenosti #112294
    Kateřina V.
    Účastník

    Prosím, jak to chodí na první návštěvě? Jsme objednaní na konzultaci a ráda bych věděla, co čekat. Díky za odpovědi.

    odpověď na: V čem prát dětem? #112291
    Kateřina V.
    Účastník

    Peru ve značce Tierra Verde https://www.alpik.cz/praci-prostredky/ mám ten na barevné, bílé a na sportovní prádlo. Pere to dobře. S vůní je to tak, že sem tam použiju esenciální olej a prádlo jemně voní.

    odpověď na: V čem prát dětem? #112246
    Kateřina V.
    Účastník

    Používám přírodní prací prášky na barevné i na bílé prádlo. Perou dobře a pomohlo nám to vyřešit exem. Velký výběr za fajn ceny mají na Alpik.cz, nakupuju tam vše.

    odpověď na: Krmivo pro štěně #112234
    Kateřina V.
    Účastník

    U nás pomohly granule Marp holistic https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-psy/?f%5Bvyrobce%5D%5B0%5D=4 . A to nejen chuťově, ale hlavně upravily zažívání a od té doby jsme jen u této značky. Mají i výborné doplňky-oleje, pamlsky,..

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #112029
    Kateřina V.
    Účastník

    Zrovna koukám, že píšeš. Není potřeba namáčet, maximálně pokud je skvrna, můžeš použít třeba žlučové mýdlo nebo něco podobného. Já jsem s praním v těchto prášcích velmi spokojená, nepozoruji žádné rozdíly oproti praní v klasickém z drogerky.

    odpověď na: Atopik #112010
    Kateřina V.
    Účastník

    Na praní používám https://www.alpik.cz/praci-prasek-na-barevne-pradlo-kopie/ a i stejný na bílé prádlo. Pere to dobře. K tomu mám na fleky žlučové mýdlo a prádlo mám krásně čisté.

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #112009
    Kateřina V.
    Účastník

    Používám už nějakou dobu https://www.alpik.cz/praci-prasek-na-barevne-pradlo-kopie/, a k tomu ten na bílé prádlo. Peru v tom celé rodině, nejen prckovi.

    odpověď na: Darování vajíček #112008
    Kateřina V.
    Účastník

    Díky za informace holky, dneska mám v plánu tam přes stránky napsat. Už se začínám i těšit 🙂

    odpověď na: Zmrazení vajíček zkušenosti #112007
    Kateřina V.
    Účastník

    Moc díky za informace, myslím, že zima je nejlepší období na darování, tak tam napíšu. Měj se krásně

    odpověď na: Darování vajíček #111938
    Kateřina V.
    Účastník

    Holky, jak to probíhá? Pochopila jsem nějaké vyšetření, pak hormonální stimulace a pak odběr? A jak probíhá ten odběr?

    odpověď na: Zmrazení vajíček zkušenosti #111937
    Kateřina V.
    Účastník

    Alžběto, je tam nějaké omezení, nevíš? Přemýšlím nad tím, i nad touto klinikou, mám IVF Zlín kousek.

    odpověď na: Atopik #111936
    Kateřina V.
    Účastník

    Velký výběr a různé značky ekologických a šetrných pracích prostředků má Alpik. Nakupuju tam už nějakou dobu s čistícíma prostředkama. Atopik jsem já a bohužel to má i mladší dcerka. Naštěstí to obě máme jen mírně a nejvíce v zimě. Změnit praní nám pomohlo hodně.

    odpověď na: Atopik a koupelová sůl #111921
    Kateřina V.
    Účastník

    To vypadá dobře, ráda vyzkouším, ale mnohem více mě zaujal ten ALP na boty, to jsi nezkoušela, prosím?

    odpověď na: Lněné povlečení #111920
    Kateřina V.
    Účastník

    Osobně mi krepové vyhovuje, je příjemné a jako bonus se nekrčí a není v něm takové horko. Nejlepší na léto. Mám doma jen bavlnu a to krepové. Obojí je příjemné, máme taky značku Matějovský, kupovala ho vždycky mamka, tak jsem na tu kvalitu zvyklá a neměnila bych. Beru od nich i osušky a ručníky, za mě velmi vysoká kvalita a vydrží roky jako nové.

    odpověď na: Padání vlasů #111911
    Kateřina V.
    Účastník

    Prosím tě a poradila by jsi mi s výběrem? Koukám na ten tvůj odkaz a asi nevím :-). Clip iny- pásy nebo ty druhé? A jak jsi vybírala odstín?

    odpověď na: Atopik a koupelová sůl #111902
    Kateřina V.
    Účastník

    Mám nejvíce věci od Tierra Verde, wc čistič, mám od odstraňovač vodního kamene a universální prostředek na vše. Pak mám oblíbence ALP květy – https://www.alpik.cz/likvidator-pachu-alp-domacnost-kvety/

    odpověď na: Atopik a koupelová sůl #111794
    Kateřina V.
    Účastník

    Já vybírala na doporučení, ale jako je toho na výběr moc. Máme Tierra Verde, Sonett nebo Feel Eco. Pokud je flek, použivám i žlučové mýdlo. Ale těch značek je na trhu hodně. Beru z e-shopu zaměřeným přímo na bio eko 🙂 https://www.alpik.cz/praci-prostredky/

    odpověď na: Atopik a koupelová sůl #111557
    Kateřina V.
    Účastník

    Chce to především najít příčinu, proč se ekzem dělá. U nás to bylo jídlo- rajčata a citrusy hlavně a prací prášky…Ty jsme obměnily a je pokoj.

    odpověď na: Úklidové pomůcky #111556
    Kateřina V.
    Účastník

    POužívám universální čistič od FeelEco https://www.alpik.cz/univerzalni-cistice/ nemusíš nic řešit. Jen na wc a troubu mám jiný. Není nic extra potřeba, jen jednou za čas na vodní kamen nechávám působit kyselinu citronovou.

    odpověď na: Úklidové pomůcky #111548
    Kateřina V.
    Účastník

    U mě největší uspech asi sonett uni na podlahy. POdlahu hezky vyčistí bez fleků. Pak používám od nich i uni čistič na vše. Na wc Feel eco. A mrkni i na ALP – likvidátor zápachu. Hezky to provoní domácnost.

    odpověď na: Úklidové pomůcky #111473
    Kateřina V.
    Účastník

    My bereme všechny čističe a prací prášky na e-shopu https://www.alpik.cz/. Zjistila jsem, že i zdravější verze bez zbytečné chemie může dobře čistit.

    odpověď na: Ekzém u dítěte #111064
    Kateřina V.
    Účastník

    Používám značku Tierra Verde. Pro děti dám jedno máchání navíc pro jistotu. Mají toho spoustu https://www.alpik.cz/praci-prostredky/. Nevím, po čem koukáš. Nám stačilo změnit prací prášek a upravit jídleníček. Nejíst čokoládu, citrusy,…nic dráždivého, ale musím říct, že žádná velká omezení naštěstí.

    odpověď na: Darování vajíček #76566
    Kateřina V.
    Účastník

    Baly jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/ , sice jsem kvůli tomu dojížděla, ale bylo to pro velmi dobrému doporučení, takže jsem dojížděla ráda. A snad jsem někomu pomohla.

    odpověď na: Darování vajíček #76564
    Kateřina V.
    Účastník

    Já jsem se pro odběr vajíček rozhodla kvůli tomu, když moje kamarádka díky darovaným vajíčkům mohla mít mimčo. Jiná možnost nebyla. Chtěla jsem pomoct těm, kteří nemají tu možnost od přírody otěhotnět.

    odpověď na: Estetická klinika #75814
    Kateřina V.
    Účastník

    Moje výbprná zkusenost s odstranenim vrásek je v perfect clinic. vybrala jsem si je kvuli tomu, ze tam chodi tolik slavnych osobnosti, tak jsem si rikala, ze musi byt dobri. A presvedcila jsem se o tom.

    odpověď na: Tip na dárek pro kolegyni #71160
    Kateřina V.
    Účastník

    Já jsem ted zkousela i ty americké susenky a musím rict, ze se po tom mohly deti utlouct. Lítali po zahrade, tak jsem jim je donesla s limcou a moc jim chutnaly

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 89)
UŽIVATEL