je třeba oči kontrolovat, doporučila bych kontrolu na očním, já to takhle měla díky čočkám z netu, měla jsem zánět, i kdyby to zánět nebyl, jednou za rok je vhodné si nechat zkontrolovat oči lékařem, preventivně…
Autor
Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)