Krása

Do kanceláře v létě

Sbírání kytiček

Musíte i v parných letních dnech do kanceláře? Měli byste udržet dresscode, ale nechcete se v oblečení pařit? Jak to udělat nebo co si obléct pro zpříjemnění horkých letních dnů?

Sáhněte po klasice 

Jasnou volbou jsou sukně a šaty. Jsou vzdušné a zároveň elegantní. K sukni zvolte košili nebo halenku z lehkého materiálu.

Až na zem 

Pokud nejste typ, který má rád sukně nebo šaty, nevadí. Jinou variantou pro teplé až horké letní dny mohou být vzdušné letní kalhoty, které můžete doplnit tričkem, tílkem nebo halenkou.

2 v 1 

V neposlední řadě tu máme také overaly. I když si je většina představí v šortkovém střihu, vyrábí se i v elegantním kalhotovém provedení, které je vzdušné a vhodné například na schůzku.

Co šortky? 

Pokud rády nosíte šortky, tak i do kanceláře se mohou hodit. Ve skříni nechte džínové a krátké a oblékněte elegantnější a volnější s páskem v pase.

Typy na závěr

Co se materiálů týče volte přírodní. Například bavlna, hedvábí, len nebo bambus. Zkuste se co nejvíce vyhnout umělým materiálům, pokud i tak chcete něco s příměsí zvolte viskózu. V létě saje a chladí.

V horkých dnech se také vyhýbejte upnutým kouskům. Zvolte volnější střihy přírodních materiálů a budete se cítit mnohem lépe.

Jaké jsou vaše typy na léto?

Připravila: Lucie

Foto: Pinterest

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků