Hobby

Duben: vládne nám drak

Sbírání kytiček

Garantem měsíce dubna je drak. Přidá se tak k dřevěnému drakovi, který nám vládne celý letošní rok. Síla draka je obrovská a v dubnu se nám tak znásobí.

Duben je měsíc rozpuku. Vše, co začal tygr a uspořádal zajíc, má nyní šanci se řádně. Energie draka vám tak umožní mít co nejširší a největší záběr. Čím více nových větviček stromky vytvoří, tím více ovoce pak na konci léta sklidíte. Čím širší tedy váš záběr bude, tím i větší a bohatší úrodu sklidíte. Drak tak velmi výrazným způsobem ovlivňuje bohatství, prosperitu a bohatost celého vašeho života. 

Energie draka

Energie Draka je silná a mocná. Proto ji mohou využít jen ti, kteří se na ni řádně připravili. Všechny ostatní může tato energie naopak „smést“. Je to síla silného větru, který přináší velké příležitosti, ale těm nepřipraveným naopak vše odnese. Takže záleží na tom, jestli jste mezi těmi připravenými nebo ne. Mocná síla draka vám v dubnu umožní vytěžit se svých energií opravdu hodně. 

Měli byste proto myslet na to, jaké možnosti máte, co vše můžete využít, co ještě vám může pomoci k dosažení vašeho letošního cíle. Pokud jste připravení, pak budete mít energii i sílu všech těchto možností využít. Dávejte si ale opravdu pozor na to, co skutečně zvládnete. Pokud si toho vezmete moc, pak vás síla draka udolá. Naopak, vezmete –li si toho jen málo, budete celý rok vnímat, že jste nevyužili tak skvělé příležitosti a budete z toho frustrovaní. Drak totiž dvakrát v roce nelétá. Jen jednou. Právě teď.

Drak vám umožňuje vidět více dopředu. Tím, že dokáže létat, vidí vše z větší perspektivy a proto má širší rámec možností. Nicméně nevidí z té výšky detail. Ujistěte se, že opravdu všechny drakem nabízené možnosti dokážete zvládnout a ustát. Pokud ten pocit máte, pak se nenechte detailem zdržovat. Pusťte se do práce a detaily můžete řešit později. Důležité je vnímat celkový obrázek a mít jasnou vizi toho čeho chcete dosáhnout.

Buďte velkorysí, hraví a užívejte si moci, kterou vám drak dává. Není to čas pro úzkoprsost ,„škrblení“ a naříkání. Naopak, vrhněte se za svým cílem s veškerou energií a vervou, kterou máte. Máte moc i sílu, tak toho využijte. Jakmile vám drak uletí, zbyde na vás jen tíha.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků