Shopping

Elegantní postel promění ložnici v království divočiny

Sbírání kytiček

Co je základem každé ložnice? Na prostou otázku existuje velmi jednoduchá odpověď. Ano, je to bezesporu postel! 

V minulosti platila tato skutečnost doslova, jelikož varianty postelí byly masivní a často jste se v dané místnosti už ani nepohnuli. Dnes už tomu tak není, nicméně přesto je zapotřebí volit postel v co možná nejvyšší kvalitě a elegantním provedení. Jak na to? Čtěte dál, v následujících řádcích vám to prozradíme. 

Co všechno brát při výběru v potaz? 

Hodně důležitý je především materiál, z něhož je postel vyrobena. Dnes už nemusí jít nezbytně o masivní dřevo. To je sice pevné i kvalitní, leč poměrně drahé a těžké. Volit můžete také kov, nicméně poněkud oblíbenější jsou postele, jejichž základ tvoří pevné MDF desky. Zapomenout nelze ani na čalouněné variace. U těch je ovšem nezbytné počítat s poněkud složitější údržbou. Prach se v čalounění drží o něco málo více než na hladkých površích. Pokud nevíte, jak vybrat postel dle nejnovějších trendů, rádi vám nabídneme přehled několika variací. 

Jaké jsou nejoblíbenější druhy postelí? 

Ať hledáte manželské postele anebo klasická jednolůžka, určitě najdete hned několik variací lišících se nejen materiály, ale i provedením konstrukce. Jakýmsi čerstvým výstřelkem módy v oblasti výbavy ložnice jsou kontinentální postele. Box-springy nemají spodní rošty, ale disponují kvalitní konstrukcí, na níž je přímo pružinová matrace. Výška postele zajistí mnohem jednodušší a pohodlnější vstávání. Velmi pohodlné jsou polohovací postele. Zapomenout nelze ani na atypy s vysokými čely

Buďte praktická 

Nezapomeňte ani na praktické hledisko. Výbornou volbou jsou tak jednolůžkové postele s úložným prostorem. Myslete i na lamelové rošty, jež zajistí efektivní dýchání matrací. Jejich údržba je také triviální. Čas od času je přejedete jenom navlhčeným hadříkem. Ať už hledáte jakékoli provedení, určitě najedete moderní postele na Atan.cz. Nabídka tohoto e-shopu je takřka bezbřehá. 

KP

Foto: Atan.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků