Hobby

Energie měsíce března 2020: Vládne nám zajíc

V březnu nám vládne Zajíc, který má pomáhat začít realizovat své plány. Využijte poměrně živé energie Zajíce ve spojení s rychlou Krysou, která nám vládne celý rok 2020.

Krysa nám dává schopnost komunikace, sbírání a šíření informací. Zajíc má schopnosti navazovat kontakty, využívat je pro dosažení svých cílů. Proto byste letos v březnu měli vyslat Zajíce, aby začal šířit vaše úmysly, plány a vize mezi své kontakty. Pokud vám nějaké kontakty chybí, je dobré v březnu takové kontakty shánět. 

Zajíc by tak měl opustit svoji noru a začít se věnovat více svému okolí. Vše se bude otevírat, vše se bude těšit na to nové, co přichází. Aby se vaše okolí mohlo těšit na vaše plány a cíle, tak je musíte svému okolí ukázat, představit. V březnu byste se tak měli věnovat různým společenským událostem. Choďte hodně do společnosti. Se svými partnery, spolupracovníky a kolegy choďte hodně na různé pracovní obědy či večeře. Snažte se co nejvíce jednání přesunout ven. Vše v přírodě bude chtít „vyrazit“ ven, tak toho využijte. 

Je důležité si uvědomit, koho všeho budete potřebovat k tomu, abyste si splnili své letošní cíle. Tyto lidi byste měli v průběhu března kontaktovat a představit jim vaše plány. Ukažte jim, o co usilujete a co nového přinášíte. Slovo „nové“ bude důležité, protože právě v březnu se vše otevírá novým energiím. I lidé jsou nastaveni na přijetí nového. Dokonce zde vládne jisté těšení se na nové. 

Zajíc má ale také rád svoji noru, své zázemí. Proto by bylo dobré, abyste svůj čas věnovali také svému zázemí. Jarní energie již budou v plném proudu, proto byste se měli těmto novým, čerstvým energiím co nejvíce otevřít. Přizpůsobte jarním energiím svůj interiér a to jak doma, tak také ve svém pracovním prostředí. 

Jaro nás všechny bude zvát ven. Proto byste měli čím dál tím více času trávit venku. Pozor ale na to, že teploty jsou stále nízké. Nepodlehněte dojmu, že když začíná jaro, je také i teplo. Chraňte své tělo před vstupem chladu. Hlavně si chraňte krk a to jak zezadu, tak i zepředu. Důležité je, abyste měli chráněnou i svoji hruď. K jaru patří energie Dřeva a k té zase vítr. Říká se, že vítr je nositelem desetitisíce nemocí – tedy všech. Proto se chraňte před průnikem větru do vašeho těla.

Autor: Jiří Čerňák
Foto: freeimages


Diskuze: příspěvků