Hobby

Energie měsíce července 2020: Vládne nám Koza

Sbírání kytiček

V červenci nám vládne jemná a empatická Koza.

Proto je tento měsíc vhodný pro užívání si všeho, co nám je příjemné a co se nám líbí. Je to vhodný čas pro dovolené a prázdniny. V červnu došlo ke „zlomu“ energií z Jangových na Jinové a to v den letního slunovratu. Od tohoto dne se silné a velmi aktivní energie pomalu začnou zklidňovat a zpomalovat. 

V červenci bychom měli být stále aktivní, protože stále ještě převažují aktivní energie nad pasivními. Není vhodný čas na to, abychom seděli doma a nic nedělali. Koza si ráda užívá. Má ráda pohodu a klid, ale to neznamená, že sedí pasivně v koutě. Naopak, Koza se ráda baví. K tomu můžete využít krásnou letní atmosféru, svoji dovolenou a prázdniny dětí. 

K energiím Kozy patří krása. Tu byste si měli v červenci vložit do života co nejvíce. Objevujte krásné věci a krásná místa. Jezděte na místa, která máte rádi a kde se cítíte dobře. Kochejte se krásou okolí, staveb či umění. Můžete se také kochat krásou starých zámků a hradů. Jemnost energií Kozy také přináší romantickou náladu. Prožijte romantické chvíle se svými blízkými. Udělejte si romantický výlet, příjemný piknik v přírodě, nebo jeďte na romantickou dovolenou na krásné místo. K romantice i příroda, kterou Koza miluje. 


Kromě Kozy nám v červenci vládne také tzv. mezidobí Země. Je to mezidobí mezi první a druhou polovinou roku a mezi létem a podzimem. Tento rok je důležitá energie Země, tj. realita. Proto vše hodnoťte realisticky a uvažujte o všech souvislostech. Druhá polovina roku nemusí být letos úplně lehká a proto se připravte co nejlépe.


Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com 

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků