Hobby

Energie měsíce dubna 2021: Vládne nám drak

V dubnu nám vládne drak, což je největší a nejmocnější zvíře zvěrokruhu. Jeho sílu bychom měli využít opravdu naplno.

Drak je jediné zvíře zvěrokruhu, které umí létat. Dává nám tak možnost „povznést“ se nad běžnou realitu všedního dne a podívat se na náš život z výšky. Z té je vidět opravdu daleko a můžeme tak vidět to, co z běžné perspektivy všedního života nevidíme. 

Podívejte se na svůj život z velké perspektivy. Uvědomte si všechny možnosti a příležitosti, které vám život nabízí. Nyní žijeme ve zvláštní době. Přichází mnoho nových věcí, které jsme před tím neznali, nebo si je neuvědomovali. Tato nová doba ale také přináší nové příležitosti. 

V dubnu bychom si tak měli uvědomit, co vše je možné, co můžeme udělat pro to, abychom ze svého života a z dnešní doby vytěžili co nejvíce. Zapomeňme na minulost. Drak se nedívá zpátky, ale dopředu. A proto bychom se měli zahledět do naší budoucnosti. Neměli bychom být přízemní a nemáme se nechávat svazovat realitou běžného všedního dne. 

Uvědomte si, co všechno máte v životě k dispozici. Přemýšlejte o tom, jaké máte možnosti. Drak nám dává možnost využít v životě všeho co nejvíce. Dokáže nám ukázat široké perspektivy našeho života. Je to energie pozitivní až povznášející. V dubnu bychom měli vnímat a cítit svoji sílu, svůj potenciál a uvědomit si skutečnou velikost našeho života. A tuto velikost bychom se měli snažit žít

Uvědomte si, jaké cíle jste si v životě nastavili. V dubnu je čas se podívat na to, jestli nemáte možnost své cíle posunout o kus dál. Možná jste při nastavení cílů byli až příliš přízemní. Možná se dokážete posunout dál, než jste původně plánovali. Možná jste si neuvědomili, jaké možnosti skutečně máte. Drak vám pomůže posunout se v životě opravdu hodně daleko. Drak vidí za obzory dneška a ukáže velké možnosti zítřka. A tak se podívejte, co všechno se za těmito obzory nachází a čeho všeho můžete dosáhnout.

Nebuďte příliš malicherní a přízemní. V dubnu se ve svých úvahách opravdu můžete povznést a vnímat všechno z daleko větší perspektivy. Neřešte detaily. Pokud vidíte opravdu daleko a vaše cíle jsou velmi vzdálené, nelekněte se toho. Nebojte se, že těchto cílů nebudete umět dosáhnout. Drak nehledá cestu, ale cíl. Není tedy nutné hned na začátku vědět, která cesta k cíli povede. Nemusíte tak zatím uvažovat o tom, jak cíle dosáhnout. Stačí cíl zahlédnout a rozhodnout se pro jeho dosažení. Cestu vám pomůže najít had v květnu. To je stratég, který hledá ty nejlepší cesty k velkým vizím, které má najít právě drak.

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign

Foto: Josch13 Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků