Hobby

Energie měsíce dubna 2022: vládne nám drak

Sbírání kytiček

V dubnu vládnou velmi silné a mocné energie Draka. Jeho energie jsou nejmocnější z celého zvěrokruhu. Navíc je Drak jediné zvíře zvěrokruhu, které umí létat. A díky tomu vidí dál, než ostatní.

Proto je v dubnu důležité, abychom se „povznesli“ nad každodenní realitu a začali se dívat dál, než normálně dohlédneme. Drak nám dává možnost maximalizovat svoji potencialitu. Máme mít velké vize a velké plány. V tomto období máme opravdu hodně síly a je důležité ji využít.

Drak prezentuje mocnou sílu dřeva a to je tzv. odstředivá energie. To znamená, že chce z našeho nitra vyrazit ven a tam se šířit. Drak vládne v tzv. gua 4 a trigram tohoto gua se jmenuje vítr. Vítr se šíří všemi směry a proto má obrovskou potencialitu rozvoje a expanze. Tato energie se nesmí blokovat a zadržovat. Naopak, musíme jí pustit ven a nechat nás posunout co nejvíce do budoucna a naplnit naše velké cíle. Nebuďte při zemi. Drak se vznáší nad zemí a chce, abychom se ještě více rozvíjeli a maximalizovali své možnosti.

V dubnu tak máme co nejvíce využít naši sílu k tomu, abychom byli ve svých vizích a plánech opravdu zaměřeni na svůj maximální potenciál. Měli bychom si uvědomit, co všechno jsme schopni zvládnout, na co máme své síly a ty bychom měli dalšímu rozvoji věnovat naplno.

Drak nám odkrývá mnoho dalších příležitostí, kterých jsme si možná doposud nevšimli. Proto bychom měli přemýšlet co nejvíce pozitivně a vidět ve všem příležitost. A hlavně nesmíme tyto příležitosti nechat utéct. Tím bychom přišli o mnoho energie, kterou potřebujeme k našemu dalšímu rozvoji. A tomu se máme věnovat právě nyní v dubnu.

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: cernakinteriordesign.webs.com/
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků