Energie měsíce dubna: drak

V dubnu budou vládnout jedny z nejsilnějších energií, které vám rok nabízí –bude vládnout Drak. Ten přiletěl již 20. 3., ale jeho plná síla se projeví hlavně začátkem dubna.

Titulka pro: Energie měsíce dubna: drak
Zobrazit fotografii v galerii

Letošní rok může být vláda Draka pro nás všechny požehnáním. Dostáváme totiž do vínku velmi silné a efektivní energie spojení OhnivéOpice, která vládne celému roku, a silného a mocného Draka. Spojení Draka a Opice vytváří velmi silný a efektivní tým. Drak vidí hodně dopředu. Má jasné vize. Vidí, co se může stát, čeho je možné využít dřív, než ostatní. Opice pak naopak umí přijít s rychlým řešením toho, jak dané vize dosáhnout.

V dubnu je tedy nejlepší měsíc v roce, abyste se opravdu pustili do naplnění svých letošních cílů a vizí. V únoru jste měli využít Tygra k jasnému rozhodnutí, do čeho se letos pustíte a měli jste udělat alespoň první krok. Zajíc v březnu vám pak měl pomoci vytvořit či vymyslet ty správné podmínky a zázemí proto, aby vaše aktivity byly letos úspěšné. A Drak v dubnu se má již volně rozletět směrem k vaší vizi.

V dubnu tak začněte dělat velké a důležité kroky k naplnění svých plánů. Již není čas na váhání a dlouhé přemýšlení. Své rozhodnutí nabijte mocnou energií Draka, ukažte všem velikost a odvážnost svých cílů. Vše dělejte ve velkém. Buďte velkorysí a mějte velká očekávání. Drak vám dá moc a sílu, abyste velkých cílů dosáhli a Opice vám ukáže tu nejlepší cestu.

V dubnu tak již vše dělejte naplno. Nenechte se zdržovat detaily. Zbavte se všech přítěží. Mějte co nejširší záběr.


Ano, je to tak. Rok 2016 jejiž vhodně pokročilém stádiu a jeho síly začínají opravdu gradovat. V dubnu budou vládnout jedny z nejsilnějších energií, které vám rok nabízí - bude vládnout Drak.

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.web.com
Foto: 123rf
23. 3. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

VÁNOCE

Holky, co plánujete na vánoce pro své chlapy? :) Docela bych ...

ŠICÍ STROJ JAKO DÁREK

Zdravím maminky, moje máma by si přála nový šicí stroj, ...

ŠICÍ STROJ

Poraďte jakou značku šicího stroje je nejlepší ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz