Hobby

Energie měsíce ledna 2021: vládne nám buvol

Rok 2020 byl ve znamení velké změny. Měl nám otevřít brány do nové doby. Rok 2020 byl prvním rokem nového kovového dvanáctiletí.

Abychom dobře vstoupili do nového roku 2021, musíme si uvědomit na co navazuje, co bylo smyslem a cílem roku 2020, který nás měl na rok 2021 připravit. 

Rok 2020 nám jasně ukázal, že přichází nová budoucnost a vládce tohoto roku Kovová Krysa nám měla pomoci získat co nejvíce informací o tom, co nového přichází. Měla nám ukázat nové příležitosti, možnosti a odhalit nám možné nové cesty. Byl to rok hledání a zkoumání. 

Pokud jsme se v roce 2020 řídili těmito energiemi, měli bychom nyní mít dostatek informací a přehled o tom, co nového je možné, jak můžeme své životy změnit, aby co nejvíce odpovídaly nové době, která přichází. 

Pokud jsme se v roce 2020 opravdu dobře připravili, pak pro nás rok 2021 bude velkou příležitostí. Úkolem Kovového Buvola bude hlavně vybrat ze všech možností, které se nám ukázaly v roce 2020 naši novou cestu. 

Nemusí to být úplně nová cesta. Můžete klidně pokračovat po své současné cestě, ale bude třeba najít nové způsoby, nové pohledy, nové přístupy. To staré už opravdu skončilo a není se kam vracet. 

Doba jde kupředu a jak se říká: kdo jen chvíli stál, stojí již opodál. A to přesně platí pro rok 2021. Pokud se Buvol rozhodne jít, nikdo ho nezastaví a pokud se rozhodne stát, nikdo s ním nehne. Ale protože úkolem Buvola v roce 2021 je rozhodnout se pro novou cestu, je důležité, aby se po ní rozhodl i jít. Když se Buvol vydá na cestu, je téměř jisté, že dosáhne svého cíle. 

Čemu se tak musíme rozhodně vyhnout je zůstat stát na místě. Buvol by pak zablokoval veškeré energie a my bychom se mohli ocitnout v tom, čemu ve Feng Shui říkáme „zacyklení Země“ – tj. točit se v kruzích a postupně se propadat do hloubky, ze které bude velmi těžké dostat se zpět nahoru. 

Je proto velmi důležité, abyste se v roce 2021 opravdu rozhodli pro svoji novou cestu a vykročili na ni. Tím získáte sílu a vytrvalost Buvola, který vám pomůže na této cestě dojít k vašemu cíli. 

Buvol je silné a velmi mocné zvíře. Má obrovskou sílu, která vám pomůže prorazit si svoji cestu i přes velké překážky. A protože v roce 2021 vládne Kovový Buvol, můžete si ho představit jako tank, kterému žádná překážka v cestě neobstojí. A tuto sílu byste měli využít a získat ji pro sebe. Můžete pak dosáhnout opravdu velkých cílů. Buvol ale není zbrklé zvíře. Potřebuje čas a prostor pro to, aby mohl udělat závažné a dlouhodobé rozhodnutí. Proto bychom se v roce 2021 měli na chvíli zastavit. Ale ne proto, abychom zůstali stát, ale proto, abychom si vybrali novou cestu a na ni vykročili. 

Měsíci lednu vládne také Buvol. Takže je to ideální měsíc pro to, abyste se zastavili a pořádně si promysleli, jak tento výjimečný a silný rok využít hlavně pro svoji dlouhodobou budoucnost. Nespěchejte, máte na to celý měsíc. Uvědomte si, co všechno pro nalezení nové cesty budete potřebovat a vytvořte si plán, díky kterému novou cestu naleznete.

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com 

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků