Hobby

Energie měsíce ledna 2022 podle Feng Shui: vládne nám buvol

Jaký bude náš rok 2022 můžeme ovlivnit hlavně my sami v lednu.

Leden je měsíc tzv. mezidobí země. Ve Feng Shui je tento měsíc považován za velmi důležitý. Co připravíme v lednu, to bude znamenat 80 % úspěchu celého roku. V lednu nám vládne buvol. Toto zvíře zvěrokruhu nám vládlo celý rok 2021. Buvol bude vládnout až do 1.2. 2022, kdy začíná nový čínský rok pod vládnou vodního tygra. 

V lednu tak dochází k jakémusi „dvojvládí“ buvola. A právě toho bychom měli co nejvíc využít. Můžeme bez nadsázky říci, že je to velmi speciální období, které se děje jen jednou za 12 let. 

S příchodem tygra v roce 2022 začíná tzv. jaro dvanáctiletí. Proto v lednu musíme udělat všechny přípravy na to, aby nám jaro přineslo vše to, co potřebujeme. Z cyklu energií víme, že jaro vládne tři měsíce v roce, únor, březen a duben. Stejně tak vládne jaro tři roky v dvanáctiletém cyklu. Budou to roky 2022, 2023 a 2024. Jaro jsou energie nového začátku. Doposud „spící“ energie se začnou probouzet. Vše nové se začne mít k světu. 

Rok 2022 je tak prvním rokem jara dvanáctiletí. Začnou se projevovat nové energie a budou mít tendenci se prosadit a mít k životu. To má zabezpečit silný a průrazný tygr, díky kterému se to nové může zrodit a projevit se navenek. Jsou to vlastně energie klíčení semen, nebo porodu, kdy se narodí nový život. 

V lednu bychom si tak měli „sednout“ a opravdu hodně přemýšlet o tom, čeho chceme v tomto roce dosáhnout. Cíl je klíčem k našemu úspěchu. Pokud si jasně nestanovíme cíl, nebude možné ani hledat cestu. 

V lednu bychom se měli rozhodnout pro tu jednu jedinou cestu, na kterou se chceme vydat. V únoru začne vládnout tygr (a opět to bude dvojvládí tygra, protože bude vládnout jak celému roku, tak i měsíci únoru) a ten má průrazné energie, které nám mají pomoci na novou cestu vyrazit. 

V lednu si v klidu rozmyslete svůj cíl, zhodnoťte své možnosti a vyberte si cestu, po které chcete dál ke svým cílům kráčet. Pak už jen nechte na tygrovi, aby vám pomohl dostat se na vaší cestě co nejdále. 

Autor: Jiří Čerňák
Zdroj: Čerňák Interior Design
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků