Hobby

Energie měsíce listopadu 2021: vládne nám vepř

I když nám náš západní kalendář říká, že rok končí 31.12., podle Feng Shui končí energie roku již v listopadu.

V tuto dobu jsou nejslabší aktivní energie a vše se noří do hlubokého spánku a odpočinku. Energie tohoto období jsou stejné, jako energie noci, kdy máme spát kvalitním spánkem. Ten je důležitý pro celkovou regeneraci energie, kterou budeme potřebovat na druhý den. 

Stejně tak je důležité využít klidné energie listopadu k tomu, abychom co nejvíce posílili své vlastní energie a měli tak dostatek sil v novém roce. Právě tento měsíc velmi přispívá k tomu, jakou energii a sílu budeme mít celý příští rok. 

V listopadu bychom se tak měli ponořit do pomyslného spánku. Je důležité aktivity snížit na opravdové minimum. Organismus i naše psychika si musí odpočinout a začít regenerovat síly. Čím klidnější listopad prožijete, tím lépe se bude vaše energie regenerovat. 

V listopadu nám vládne Vepř. Je to poslední zvíře zvěrokruhu, které uzavírá celý cyklus v klidu a pohodě. Vepř má rád vše jednoduché, příjemné, nenáročné a velmi rád si užívá právě klid a příjemnou a milou atmosféru. A přesně tak bychom se měli v listopadu chovat i my. 

Vepř má také rád hojnost a nadbytek. Proto bychom v listopadu měli využít všech příležitostí k tomu, abychom měli všeho dostatek, abychom si užívali hojnosti. A to nejen v jídle a pití, ale také hojnosti dobrých přátel a příjemných chvil. 

Využijte k tomu např. oslavy sv. Martina, kdy právě pečená husa a Svatomartinské víno jsou dobrými symboly hojnosti a nadbytku. Oslava by se měla konat v hojném počtu lidí. Můžete tak uspořádat velké rodinné setkání, nebo pozvat přátele, se kterými se cítíte dobře. Vepř se rád stará o druhé, a proto mu udělá dobře, když se o svoji hojnost bude moci podělit se svými blízkými. Vepř také rád pomáhá. V listopadu je vhodné období i pro různé charitativní aktivity.

Autor: Jiří Čerňák
Zdroj: Čerňák Interior Design
Foto: Roy Buri Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků