Hobby

Energie měsíce října 2019: vládne nám pes

A máme tu poslední mezidobí Země, čas, kdy se máme připravit na následující období. Co nás tedy čeká? Máme před sebou zimní sezonu a na dveře nám klepe nový rok 2020.

Ale tím to letos nekončí. S novým rokem nám přichází celé nové dvanáctiletí. A to je velmi významné období, které bychom neměli nechat bez povšimnutí. 

V říjnu nám v mezidobí Země vládne silný Pes. Jeho hlavní úlohou je vše pořádně zkontrolovat, aby nám v následném období opravdu vše správně fungovalo. Má nás ochránit před vším, co by nás mohlo vyčerpat nebo nám jinak ublížit. Proto je jeho ochrana opravdu velmi důležitá a neměli bychom ji podceňovat. 

A jak tuto energii správně využít? 

Energie Psa nám pomáhá zabezpečit funkci tím, že odstraňuje vše, co nám již neslouží, nebo nám může ublížit. Zhodnoťte vše, čeho jste letos dosáhli a vše, co ovlivňuje váš život. Ujistěte se, že není ve vašem životě nic, co by vám mohlo nějakým způsobem uškodit. 

Pokud najdete něco, co nefunguje, co potřebuje opravit či preventivně prohlédnout, udělejte to právě v tomto měsíci. Odhalte všechny chyby a napravte je co nejdříve. Zajistěte si správné fungování na následující měsíce. Jde opravdu o důslednou kontrolu. Musíte mít silný pocit, že se na vše, co potřebujete, můžete opravdu spolehnout. Mohou to být věci, vybavení, ale jsou to také lidé ve vašem okolí. To, co nefunguje, opravte. Pokud to již nelze opravit, pak je důležité, abyste to ze svého života úplně vyloučili. Zde opravdu funguje tzv. zákon shnilého jablka. Jedno nahnilé jablko zničí celou sklizeň. Proto je důležité vše nefunkční ze života opravdu vyloučit ven. 

Zkontrolujte také své zdraví

Energie Kovu, která je s vládou Psa spojena, slouží právě k ochraně zdraví. Má posilovat naši energii a imunitu, abychom dobře zvládli nadcházející období chladu. Pokud si svým zdravím nejste jisti, nechte si udělat potřebná vyšetření. Pevný a silný Kov vytvoří opravdu velmi silnou obranou energii, která vám pomůže dobře ustát nepříznivé zimní energie a tím se také připravíte dobře na začátek nového roku. 

Rok 2020 bude také ve znamení kovových energií. Takže letošní přípravu opravdu není dobré zanedbat. S energií tohoto mezidobí Země byste se tak měli začít připravovat i na celý příští rok. Ujasněte si své plány, cíle a začněte přemýšlet nad cestou, jak jich dosáhnout. Ale letos musíte jít ještě dál. V roce 2020 začíná celé nové dvanáctiletí. Proto to, čím začnete rok 2020 bude mít velký vliv na celých dvanáct let. Udělejte si dobrou představu i o tom, kde byste chtěli za dvanáct let být. 

Nevidíte tak daleko? Ano,doba je rychlá a vše se rychle mění. Ale vězte, že energie se chovají stále stejně. Takže víme, že to, co začneme v roce 2020 s námi půjde celých dvanáct let. Dobře si proto promyslete čím toto dvanáctiletí začnete, protože se s tím budete setkávat dvanáct let. Pokud se s něčím opravdu setkávat nechcete, pak si to v příštím roce do života vůbec nedávejte.

Autor: Jiří Čerňák- cernakinteriordesign

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků