Hobby

Energie měsíce října 2020: vládne nám kovový pes

Sbírání kytiček

V říjnu nám budou vládnout velmi silné kovové energie.

S Kovem navíc přichází Pes, který tento Kov ještě posílí. Dochází tak k velké kumulaci kovových energií, které vládnou celému roku 2020 s Kovem v říjnu. Kovové energie nejsou úplně přívětivé. 

Nebesa jsou nelítostná. Buď se jimi necháme vést a využijeme jejich řádu, nebo nás nelítostně zničí. Proto se nedoporučuje se Nebesům příčit a naopak využít sílu jejich řádu pro svoji vlastní energii. Nebesa jsou vždy větší než člověk a proto člověk nemá proti nim šanci. Bohužel v roce 2020 to poznáváme na vlastní kůži více, než se nám líbí. A se sílícím Kovem to může být ještě více nepříjemné. 

Proto bychom se v říjnu měli připravit na období, kdy nám bude vládnout pevný řád. Bude dán jak člověkem (různá nařízení, zákony atd.), ale hlavně také Nebesy. Kovová energie se stahuje zvenku dovnitř. Takže nám jasně říká, že i my bychom se měli „stáhnout“ dovnitř. 

To má dva aspekty: 

1. Stáhnout se z vnějších aktivit do vnitřních 

2. Stáhnout se více do svého nitra 

V říjnu bychom měli ukončit všechny naše „vnější“ aktivity a zaměřit se na práci „uvnitř“.

Pes nám přináší energie kontroly. Proto bychom měli vše, co jsme letos používali a chceme to používat i nadále, řádně zkontrolovat. Co potřebuje opravit, opravíme, co potřebujeme vyměnit, vyměníme apod. 

Ujistěte se, že vám vše v životě funguje tak, jak potřebujete. Pokud ne, snažte se o nápravu. Zbavte se skutečně všeho, co vám již neslouží a zbytečně vám v životě jen zabírá místo. Tyto věci (ale také činnosti, lidi apod.) vám již jen budou brát energii a nic vám nedají. Proto je nutné se této negativní energie zbavit. 


Pokud máte problém se zbavováním se starých věcí (a máte doma ještě boty z tanečních), pak vězte, že vám to bere vaši energii a ještě navíc to blokuje příchod nové energie do vašeho života.


Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com 

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků