Hobby

Energie měsíce října: Vládne nám kovový pes

Sbírání kytiček

Říjen patří k podzimním měsícům a vládne mu energie tzv. Kovového Psa.

Ochraňte úrodu

Tato energie slouží k ochraně a zabezpečení funkce. Říká nám, že máme dobře ochránit plody úrody, abychom z nich vytěžili maximum a vydržely nám co nejdéle. Máme tedy z úrody vyloučit vše špatné, nahnilé a zkažené, aby to nezničilo zbytek zdravé úrody. Víme, že jedno nahnilé jablko může způsobit, že nám shnije celá úroda. Proto právě v září úrodu zavařujeme, sušíme a jinak zpracováváme, aby se nekazila a vydržela nám co nejdéle. 

V říjnu se pak máme ubezpečit, že vše máme správně zabezpečeno. Čím více energie takto uchováme a ochráníme, tím více nám jí zbyde na zimní období, kdy energie bude velmi málo. 

Posilujte imunitu

Netýká se to však jen úrody. Jde o jakoukoliv jinou energii. V říjnu byste se měli starat hlavně o svoji imunitu a posilovat ji co nejvíce. Zimní energie vás budou oslabovat. Proto musíte mít vytvořenou pevnou ochranu i svého těla. 

Pes je strážce a hlídač. Jeho hlavním úkolem je zabezpečit správné fungování. Proto se ujistěte, že vše ve vašem životě je nastaveno správně, že vše dobře funguje. Týká se to práce, domácnosti, vztahů, rodiny…. Pokud by něco přestalo fungovat právě v zimních měsících, bude vás to velmi vyčerpávat. 

Zabezpečte svůj majetek

Ochranné energie Psa se týkají také majetků. Proto se ujistěte, že máte svůj majetek dobře zabezpečen. Patří sem všechny bezpečnostní systémy, zámky, dveře, okna. Nezapomínejte také na pojistky. I ty jsou důležitou ochranou.

Autor: Jiří Čerňák

cernakinteriordesign.webs.com

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků