Hobby

Energie měsíce srpna 2020: vládne nám opice

Sbírání kytiček

Opice je opravdu velmi chytrá a dokáže si poradit v každé situaci a má předpoklady dostat se z jakékoli problému. Ale problémy ráda nemá, takže se může stát, že od nich bude utíkat pryč, nebo je neřešit.

Opice přináší jangové, tedy aktivní energie. Proto byste neměli v srpnu již zahálet a velmi rychle a směle se pustit do realizace plánů. Opice vám pomůže nastavit jednotlivé kroky, rozdělit úkoly a stanovit cíle pro jednotlivé pracovníky. 

I když v našem prostředí patří měsíc srpen ještě k prázdninovým měsícům, z hlediska energií je to aktivní měsíc a začátek druhé poloviny roku. Proto byste se měli do této druhé poloviny vrhnout opravdu velmi aktivně. 

Opice si ví se vším rady, proto si důkladně vše promyslete, pracujte s detaily, což je energie Kovu. Důležité také bude dobré nastavení pravidel a systémů, které vám mohou pomoci cílů dosáhnout. 

Nezapomínejte na to, že si Opice ráda hraje a nemá ráda problémy. Proto plány nastavte tak, aby jejich realizace byla nějakým způsobem zábavná, aby se jednalo o příjemné energie. Rozhodně nic neřešte jako problém. Před těmi má Opice tendenci utíkat. 

Nastavte energie svých plánů tak, že se do nich budou chtít všichni vrhnout s nadšením, pak uvidíte, jak rychle se vše daří řešit.

Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků