Hobby

Energie měsíce srpna 2021: vládne nám opice

Možná se vám to ještě nezdá, ale léto pomalu končí. Krásné energie jangu a ohně vystřídá období jinu a vláda kovu.

Expandující a rostoucí energie první poloviny roku se začnou měnit v energie, které se budou stahovat dovnitř a dolů, aby ochránily svoji sílu pro začátek nového roku. Stejně tak bychom se měli začít chovat i my, protože i my jsme nedílnou součástí přírody a přírodních energií. Proto bychom se měli zaměřit na to, abychom co nejlépe využili a ochránili vše, čeho v letošním roce dosáhneme.

S prvními energiemi kovu nám na pomoc přichází opice. Ta je nejchytřejším zvířetem zvěrokruhu. Dokáže vše velmi rychle a výborně promyslet a přijít s tím nejlepším řešením. Její bystrou úvahu a rychlost nalezení řešení bychom měli v srpnu využít. Proto bychom právě nyní měli začít přemýšlet, jak co nejlépe naložit s výsledky letošního roku. 

V srpnu se můžete pustit do řešení svých plánů a nastavení fungování všech aktivit. Půjde vám to snadno a poměrně rychle, protože opice vždy ví hned, co má dělat. Pozor jen na to, že opice sice ví, ale neznamená to, že to také chce sama vykonat. Takže pokud váš plán zahrnuje činnosti, které nemáte rádi, tak je raději delegujte na někoho jiného. Opice se ráda baví a dělá jen ty věci, které jí přijdou zábavné. 

Když jsme u té zábavy, tak v srpnu bychom ještě neměli naplno pracovat. Opice opravdu potřebuje zábavu. Proto ještě co nejvíce využijte srpnové krásné dny a počasí k tomu, abyste si vychutnali poslední zbytky léta. Ještě se bavte, než přijdou již dost „suché“ energie září, kdy kov bude mít opravdu velký vliv na naše činnosti i náladu.

Autor: Jiří Čerňák
Zdroj: Čerňák Interior Design
Foto: Andre Mounton Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků