Hobby

Energie měsíce srpna: vládu přebírá opice

Sbírání kytiček

Pokud jste si chtěli užít příjemné prázdninové energie, pak jste na to měli využít energie července. Byly k tomu příhodné pocitové energie, které nám umožňovaly užívat si hezké letní zážitky.

Srpen však přináší poměrně výraznou změnu. Z pocitů se pomalu přenášíme do přemýšlení a určitého kalkulování. Tento měsíc byste tedy měli využít hlavně k tomu, abyste si správně spočítali, co a jak udělat, abyste z toho měli co největší prospěch.

Opice je chytrá a dokáže si se vším velmi rychle poradit. Máte-li něco rozhodnout, něco vyřešit, tak se tomu věnujte právě v srpnu. Počítejte, hledejte co nejlepší řešení a soustřeďte se na výsledek. Půjde vám to lehce a rychle. Správné řešení přijde téměř samo. Nebudete tomu muset věnovat tolik úsilí a energie. Nechte se vést chytrou opicí. Nic nekomplikujte. Stačí jen pomyslet na to, co máte řešit a uvidíte, že opice vám dá hned odpověď a nabídku řešení.

Dále není o čem přemýšlet. Prostě to udělejte a udělejte to co nejdříve. Opice ráda dělá jen to, co se jí teď líbí. Nerada se zabývá něčím komplikovaným. Nesnáší problémy. Proto nečekejte na to, až to, co chcete řešit, přeroste v něco, co vás bude frustrovat. Měli byste tendenci od toho utíkat, odkládat to a tím si zadělat i na velký problém.

Nebojte se řešení delegovat na někoho jiného. Opice má dobré nápady, ale realizaci raději přenechává druhým. Proto přemýšlejte i o tom, kdo vám může s danou situací pomoci

Srpen je ideální měsíc k tomu, abyste si připravili dobrou půdu pro to, aby v září vše běželo jako po drátku. Udělejte si seznam všeho, co je třeba rychle vyřešit a nechte opici, ať vám poradí. Vše dělejte s lehkostí a formou zábavy. Opice nesnáší, když má pocit, že něco musí. Naopak si velmi ráda hraje. Nějaký čas tak věnujte i zábavě, hrám a užívejte si volného času. 

Pokud plánujete dovolenou, pak si ji užijte v klidu a věnujte se co nejvíce zábavě. Budete-li trávit srpen v práci, tak se snažte svoji práci prezentovat tak, aby jste získali uznání. Opice má ráda pochvaly a je ráda oblíbená. Takže se rozhodně nikam neschovávejte a nechte ostatní, ať obdivují vaše úspěchy. 

Srpen využijte k plánování druhé poloviny roku. Létu říkáme „okurková sezona“, ta ale skončí s příchodem září. Najednou zjistíte, že máte spousty práce, úkolů a rozhodování. Čím lépe si vše promyslíte s pomocí opice, tím snadněji vše v září a dalších měsících zvládnete.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků