Hobby

Energie měsíce února 2021: Vládne nám tygr

V únoru začíná vláda Tygra. Jeho úlohou je prorazit novou cestu a doskočit po ní co nejdál.

Jak se říká: dobrý start, 50 % úspěchu. Proto byste svému startu měli věnovat opravdu velkou pozornost a udělat ho opravdu pořádně. Tento start bude vyžadovat vaši velkou rozhodnost. Tygr je spojen se žlučníkem a ten ovlivňuje vaši schopnost rozhodování. Proto pevné rozhodnutí a rozhodný skok do budoucnosti je nutný k tomu, aby se vám začátek skutečně povedl. 

S lednem a jeho Mezidobím Země tak končí období úvah a promýšlení a s únorem pod vládou Tygra přichází rozhodná akce. Tygr vám dává schopnost konat a to konat opravdu velmi rázně. Únor je první měsíc, kdy se příroda pomalu probouzí k životu a vše se chystá „vyrazit“ ven, aby se to v dalších měsících mohlo zdravě rozvíjet a aby následovala bohatá úroda. 

Chcete-li i vy mít na konci roku opravdu bohatou úrodu, tj. splnit si všechny své letošní cíle, musíte udělat opravdu velký krok vpřed právě nyní. Tento krok by měl být ale výrazný a nepřehlédnutelný. Všichni, kterých se váš krok bude týkat, musí jasně vědět, že vyrážíte na cestu. Tygr umí pořádně zařvat, aby dal všem kolem jasně vědět, že je tady. A stejně tak i vy musíte dát nyní světu vědět, že vyrážíte na svoji cestu a že vás na ní již nic nemůže zastavit. 

Pokud se tedy v únoru směle pustíte do realizace svých plánů, budete mít z půlky hotovo. Protože razantní začátek postavený na jistotě vašeho rozhodnutí uvede do chodu další vývoj energií. Tygr patří k tzv. jangovému Dřevu a to je energie zrození nového, průraznosti a prvotního růstu. Po této energii pak následuje jinové Dřevo, které bude tento růst nadále rozvíjet. Takže pokud bude váš začátek silný, vytvoříte si dobré podmínky pro to, aby se vašim dalším aktivitám opravdu dobře dařilo.

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků