Hobby

Energie měsíce února 2022: Vládne nám tygr a začal nový rok podle lunárního kalendáře

Sbírání kytiček

Letos začal nový rok podle lunárního kalendáře prvního února. Rok 2022 je pod vládou vodního tygra a energie tohoto roku budou opravdu velmi silné a průrazné.

 

V únoru nám vládne tygr a zároveň nám hned 1. února začal vládnout roční vládce, také tygr. V tomto měsíci dochází ke kumulaci energií tygra.  Proto tyto energie budou právě v únoru nejsilnější. Měli bychom je využít hned na začátku roku.

Pokud jste se opravdu připravili, stanovili jste si jasný cíl a načrtli si cestu, jak tohoto cíle dosáhnout, pak již neváhejte. Hned v únoru se pusťte do její realizace. Tygr na nic nečeká.

Je to energie náhlá a průrazná. Proto bychom měli do nového roku vstoupit razantně a bez váhání. Ať již je vaším cílem cokoliv, udělejte hned v únoru první krok.

Tento krok by měl být rázný a sebejistý. Vaše pevné rozhodnutí a jistota, že víte, čeho chcete dosáhnout, vám dodá dostatek síly, abyste do nového roku vstoupili opravdu dobře a hned na začátku se posunuli o velký kus kupředu.

Dobrý start je polovina vítězství. A energie tygra je energií startu a nejsilnější je právě hned v únoru. Využijte tuto příležitost.  Není čas ztrácet čas. A v únoru 2022 to platí několikanásobně.

Rok 2022 je velmi silně jangový (jangový tygr s jangovým dřevem a jangová voda) a jang je aktivita a akce. Neměli bychom tedy příliš váhat a čekat.

Máme být co nejvíce proaktivní a jednat jako první. Snažte se být iniciátory situací, ne pasivními účastníky. Jednejte hned. Sebejistě a rázně. Nebojte se chyb.

Ty samozřejmě udělat můžete. Ale síla tygra vám umožní i tyto chyby ustát. Hlavně vás chyby nesmí zastavit ve vašem odhodlání. Když uděláte chybu, poučte se a jděte dál. I chyba je ukazatelem cesty. Vytrvejte na své cestě a určitě dojdete k cíli.

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: Čerňák Interior Design
Zdroj fotografií: Innersanity Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků