Hobby

Energie měsíce září 2020: vládne nám kovový kohout

Sbírání kytiček

V září se loučíme s létem podle našeho kalendáře.

Ale Feng Shui nám jasně říká, že jsme v polovině podzimních energií. V září nám vládne Kohout jehož hlavním úkolem v tomto období je třídit. V září bychom si tak měli uvědomit, co se nám letos podařilo sklidit. Měli bychom mít už opravdu jasnou představu, jak tento rok dopadne. 

Vládnou silné energie Kovu. Celý rok 2020 je pod vládou Kovu a nyní v podzimních měsících nám navíc ještě vládne Kov podzimu. Síla této energie je více než znatelná. Rozhodně nemá cenu s ní bojovat. Energie Kovu nám říká: pravidla nebo boj. Pokud pravidla nemáme, budeme muset „bojovat“–může docházet ke konfliktům. 

Snažte se uvědomit si, co a jak chcete do budoucna dělat. Rok 2020 je ovlivněn energií nového a budoucnosti. Na základě toho pak vše třiďte podle toho, zda se to pro vaši budoucnost hodí či nehodí. 

Nezapomeňte také na to, že ne vše vám je k užitku. Pokud něco neslouží účelu vaší budoucnosti, je nutné to ze života vyloučit. Neměli byste si v životě nechávat nic, co vám nepomáhá vaši budoucnost naplnit. V takovém případě by vám to pouze vyčerpávalo energii. 


A protože jsme v roce 2020, kdy hlavním tématem je zdraví, měli bychom věnovat pozornost i této oblasti našeho života. Tím, že je to opravdu hlavní téma celého roku, je energie oblasti zdraví opravdu velmi silná (je posilována tím, že je na ní dlouhodobě upoutána pozornost celého světa). 


Díky Feng Shui víme, že hlavní pozornost na podzim, kdy vládnou silné energie Kovu, máme věnovat své imunitě. Proto je důležité, abyste svoji imunitu posilovali a chránili. Jsou důležité vitamíny, minerály a správná strava. Pozor na vítr (ten podle Feng ShuiiT radiční čínské medicíny šíří nemoci) ac hlad. Chraňte si hlavně krk a hruď.


Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com 

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků