Hobby

Energie měsíce září: vládne nám kovový kohout

Kov i kohout jsou energie, které umí velmi dobře pracovat s detailem. A právě toho bychom v září měli využít.

Kohout bývá velmi pracovitý a dokáže jednotlivé detaily poskládat ve velmi funkční celek. Můžeme si tuto energii představit jako mandalu. Je složena z malých detailů, které jsou krásné. Jejich spojením vytvoříme velmi mocný a silný celek. A právě práce s detaily a jejich správné spojení mohou zabezpečit naši dobrou budoucnost. 

Aby kohout mohl vytvořit funkční celek, potřebuje přesné zadání, co má vytvořit. Musí dopředu vědět, jak detaily využít a k čemu je má použít. A právě tomu nám sloužila opice v srpnu. S opicí jsme se měli zamyslet nad tím, jak výsledky tohoto roku co nejlépe využít v náš prospěch.  

Pokud víme, co chceme od naší budoucnosti (např. čemu se chceme věnovat v příštím roce), pak bychom v září měli začít řešit jednotlivé detaily skládačky naší budoucnosti. Měli bychom věnovat velkou pozornost každému detailu. Detail zaručuje správnou funkci. 

Snažte se vše poskládat opatrně a pečlivě. Kohout je jinové zvíře, a proto potřebuje více přemýšlet. A k tomu potřebuje čas. Rychlost a zbrklost nám naopak mohou způsobit mnoho problémů v budoucnosti. Než se v září pro cokoliv rozhodnete, pečlivě uvažujte o souvislostech, jak daná věc ovlivní ostatní činnosti a plány. Vše si řádně zkontrolujte. Pokud budete mít více možností řešení, pak každou možnost pečlivě prozkoumejte a zvažte s ohledem na výsledek a funkci celku. 

Kohout se také rád ukazuje. Když je vše perfektně sladěno, je dobré to ukázat. Důležité ale je, abyste měli jistotu, že je vše poskládáno správně. Kohout totiž potřebuje ocenění a pochvalu. Kritika ho může velmi znejistit a oslabit jeho energie. Proto se vždy ujistěte, že vše máte v pořádku.

Autor: Jiří Čerňák
Zdroj: Čerňák Interior Design
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků