Tipy

Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém Rosé SPF 30

Kožní tkáň je u mladé pleti silná a má bohaté zásoby kolagenu a elastinu – společně tak pomáhají udržovat pleť pevnou a hladkou. S rostoucím věkem se ale hladina kolagenu a elastinu snižuje. Tak dochází k narušení struktury kožní tkáně, a pleť ztrácí svoji pružnost a jas.

Na dotek již není tak pevná a prohlubují se vrásky. Dalším klíčovým faktorem ztráty pevnosti a prohlubování vrásek je snížení produkce kyseliny hyaluronové, která obklopuje buňky a pomáhá jim vázat vodu. Pleť se vysušuje, ztrácí svůj plný a pevný tvar a vrásky se prohlubují.

V procesu stárnutí naše pleť ztrácí také růžový jas, typický pro mladistvou pleť, a může vypadat mdle, unaveně. To je způsobeno řadou faktorů, mezi něž patří snížení mikrocirkulace do dermálních vrstev pleti a pomalejší obnova buněk. S rostoucím věkem se také snižuje počet buněk v pokožce produkujících melanin (známých jako melanocyty). Zbývající melanocyty se však zvětšují a jejich rozmístění je více lokalizované. Tyto fyziologické změny vysvětlují vyšší výskyt pigmentových (stařeckých) skvrn u osob nad 40 let.

Jak vidíme, zralé pleti bychom měli dopřát speciální péči a pečlivě vybírat takové přípravky, které reflektují všechny její potřeby. Dermokosmetická značka Eucerin® vyvinula nový anti-age přípravek denní péče, který nejen, že bojuje proti hlubokým vráskám, redukuje pigmentové skvrny, ale navíc dodá pleti tolik žádoucí jas a svěžest.

Eucerin® Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém Rosé SPF 30

Jemně růžový nádech krému rozjasní unavenou pleť zejména po ránu a dodává jí svěží vzhled. Tajemství účinku je ukryto ve speciálním složení, které zmírňuje pokročilé známky stárnutí.

  • Zlepšuje pružnost: Kolagen-elastin komplex, vysoce účinná kombinace arctiinu a kreatinu stimuluje produkci kolagenu a zlepšuje pružnost pleti.
  • Redukuje pigmentové skvrny: Klinicky ověřený thiamidol* redukuje výskyt tmavých skvrn
  • Vyplňuje vrásky: Složení s vysoko- a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou hydratuje a vyplňuje hluboké vrásky.
  • SPF 30 + UVA ochrana chrání pleť před předčasným stárnutím a prohlubováním vrásek vlivem UV záření.

Krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Připravila: Katka Soušková

 

Zdroj informací: Eucerin
Zdroj fotografií: Eucerin
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků