Bydlení

Feng Shui a harmonie vztahu

Většina z nás už ví, že Feng Shui se využívá při zařizování domovů. Víte, kam si nejlépe umístit postel, kde se vám bude nejlépe hodovat. A kde zase naopak pracovat.

Feng Shui ale dovede mnohem více. Dovede zharmonizovat nejen nás samotné, ale také naše partnerské vztahy.

Proč nám dnes vztahy moc nefungují

Je to většinou jen proto, že nemilujeme svého partnera takového, jaký je, ale snažíme se ho předělat k obrazu svému. Ale věřte, že neexistuje ideální partner a vztah, kde nebudou žádné problémy a starosti, ostatně byla by to i velká nuda. Vždy je důležité uvědomit si, jaký vztah vlastně hledáme, co od něj očekáváme, pokud možno však něco realistického.

Abychom měli šťastný a krásný vztah, musíme dobře znát sebe sama. Je nám jasné, kdo jsme, co nám vyhovuje, co máme rádi, co nás naplňuje a posiluje? Víme, co nás naopak unavuje, ničí a vysiluje? A je úplně jedno, jestli to jsou věci, barvy, prostor, určité činnosti, ale i lidé, se kterými se stýkáme.

Astrotyp

Kdo jsme, nám odhalí náš osobní astrotyp. Stačí znát datum a hodinu narození. Když se známe a víme, co chceme, jaký vztah hledáme, zvládáme mnohem snadněji partnerské záležitosti. Díky posouzení astrotypů dvou jedinců snadno zjistíme, zda toto spojení bude harmonické či nikoliv.

Na základě tohoto rozboru se určí, jak ti dva jedinci spolu mohou vyjít, co mají posílit a jakou oblast raději utlumit, aby se zbytečně nevyčerpávali. Jde o to, nastavit si život tak, abyste si ho společně užívali, navzájem se posilovali a byli šťastni. Je to ten nejlepší způsob ke spokojenému životu.

Tak jako si lze nastavit partnerské vztahy, můžete si tímto způsobem nastavit i vztahy se svými dětmi, rodiči, přáteli, spolupracovníky.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků