Bydlení

FENG SHUI a harmonie vztahu

Většina z nás už ví, že Feng Shui se využívá při zařizování domovů. Víte, kam si nejlépe umístit postel, kde se vám bude nejlépe hodovat a kde zase naopak pracovat?

Feng Shui ale dovede mnohem více. Dovede zharmonizovat nejen nás samotné, ale také naše partnerské vztahy.

Abychom měli šťastný a krásný vztah, musíme dobře znát sebe sama. Je nám jasné, kdo jsme, co nám vyhovuje, co máme rádi, co nás naplňuje a posiluje? Víme, co nás naopak unavuje, ničí a vysiluje? A je úplně jedno, jestli to jsou věci, barvy, prostor, určité činnosti, ale i lidé, se kterými se stýkáme a kterými se obklopujeme.

Kdo jsme, nám odhalí náš osobní Astrotyp. Stačí znát datum a hodinu narození. Když se známe a víme, co chceme a jaký vztah hledáme, zvládáme mnohem snadněji partnerské záležitosti. Díky posouzení Astrotypů dvou jedinců snadno zjistíme, zda toto spojení bude harmonické či nikoliv.

Proč nám dnes vztahy moc nefungují?
Je to většinou jen proto, že nemilujeme svého partnera takového, jaký je, ale snažíme se ho předělat k obrazu svému. Ale věřte, že neexistuje ideální partner a vztah, kde nebudou žádné problémy a starosti, ostatně byla by to i velká nuda. Vždy je důležité uvědomit si, jaký vztah vlastně hledáme, co od něj očekáváme, pokud možno však něco realistického.

Na základě tohoto rozboru se určí, jak ti dva jedinci spolu mohou vyjít, co mají posílit a jakou oblast raději utlumit, aby se zbytečně nevyčerpávali. Jde o to, nastavit si život tak, abyste si ho společně užívali, navzájem se posilovali a byli šťastni. Je to ten nejlepší způsob k dlouhověkosti a spokojenému životu.

Tak jako si lze nastavit partnerské vztahy, můžete si tímto způsobem nastavit i vztahy se svými dětmi, rodiči, přáteli, spolupracovníky. Astrotyp je i výborným pomocníkem při výchově dětí a jejich směrování, jaké vybrat záliby i budoucí povolání.

Náš tip na kurz Feng Shui:

KURZ BYDLENÍ PRO ŽENY
Exkluzivní kurz bydlení jen pro ženy. Žena je paní domu. Jen ona umí vytvořit pravý domov. Vytvořit příjemný domov je umění, které si každá žena umí osvojit. Naučte se vytvořit domov, ve kterém se budete cítit příjemně se svým partnerem a kde se bude dobře dařit i vašim dětem. Dozvíte se, jak zařídit jednotlivé místnosti a části Vašeho domu či bytu: vchod, předsíň, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, WC a koupelnu. Využití těchto rad Vám tak umožní vytvořit krásné a příjemné prostředí pro celou rodinu.

Začátek kurzu 4. 4. 2012 od 19 hod v hotelu Ibis, Plzeňská 14, Praha 5.
termíny celého kurzu:
4.4. vchod a předsíň
18.4. kuchyň a jídelna
2.5. obývací pokoj
16.5. – ložnice
30.5. dětský pokoj
13.6. koupelna a toaleta
Cena celého kurzu 2.520,- Kč. Registrace od 18,45 hod.

Rezervace a přihlášky na čísle 602 556 479 nebo dasa@byu.cz.

Připravila: Katka
Foto: iStock
3. 2. 2012


Diskuze: příspěvků