Hobby

Feng Shui: jací jsou lidé s převládající energií dřeva

Máte-li pocit, že i ve svých 40 či 50 letech jste stále tak trošku „ztřeštění“, neorganizovaní, chaotičtí, dětinští, pak můžete patřit do světa tzv. „dřeváků“. Vaší převládající energií je energie dřeva.

Je to energie, kterou všichni dobře znáte z dětství. Dřevěná energie dominuje právě dětskému světu. Pokud dominuje i tomu vašemu, pak fajn pro vás, ale možná pohroma pro vaše okolí. Energie dřeva je často nezvladatelná, velmi impulzivní až emotivní. Je jen málokdy předem odhadnutelná a předvídatelná.

Váš život by měl mít tyto hlavní zásady

Prostor 

Musíte mít ve svém životě dostatek prostoru pro různé aktivity, ale také volný prostor jako takový, rozhodně nežijte životem, který je příliš upjatý, v malých prostorách.

Pestrost a rozmanitost života 

Ve vašem životě musí být častá změna, měli byste jakoby každý den prožívat něco nového. Buďte co nejvíce kreativní, přicházejte stále s novými nápady. Měňte často směr svého života. Nenechte se svazovat příliš pevnými pravidly. Buďte hodně spontánní. Řiďte se pocity a intuicí. Buďte hraví. Čerpejte energii z chaosu. Snažte se trávit hodně času v přírodě, zeleni a u vody. Nic si nedělejte z toho, že jste často považováni za nespolehlivé, ,„bláznivé“ a chaotické lidi.

Buďte veselí a hraví. Váš život musí být jedna velká hra, ve které často měníte role i pravidla. Volnost a samostatnost je pro vás důležitá. Rozhodně se vyvarujte jednotvárnosti a nudy. Váš život musí být fontánou čerstvé a nové energie. Vy přinášíte do života tu pravou živou energii, růst, nové nápady a rozmanitost.

Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků