Hobby

Feng Shui: Jací jsou lidé s převládající energií kovu

Při představování základních energií pěti elementů se dnes dostáváme k energiím, které mají jinový, tedy pasivní či klidný charakter.

Neznamená to však, že tyto energie „nic nedělají“. Naopak jsou stejně důležité, jako energie ostatních elementů a mají stejně důležité funkce. Dnes si představíme charakter elementu kovu.

Hlavní funkce energie elementu kov jsou:

  • pravidla a řád
  • ochrana
  • boj
  • duchovní energie

Lidé, kteří mají převahu kovové energie ve svém Astrotypu, by měli tyto základní funkce kovu co nejvíce využívat ve svém životě. Je proto důležité, aby co nejvíce využívali pravidel a řádu. Je dobré, pokud si pro své činnosti dopředu vytvoří plán či systém, kterým se pak řídí.

Energie kovu je „vodivá“. Stačí tato pravidla dodržovat a ony samy vás dovedou k cíli. U kovu platí, že když nejsou dodržována pravidla, přijde boj. Aby se tedy kovoví lidé boji vyhnuli, je lepší pravidla využívat.

Kov je též ochranou před vnějším „napadením“. Patří sem takové aspekty života, jako je imunita. Kovoví lidé jsou velmi dobrými ochránci řádů, pořádků, ale také spravedlnosti, pravidel apod.

Jsou to lidé naprosto spolehliví a často i lidé velmi pevných zásad. Jejich pevnost často pak souvisí i s jejich sklonem ke konzervativnímu přístupu. Může tak pro ně být těžší přijímat časté novinky a změny.

Lidé s kovovou energií mají většinou silný cit pro tzv. „věci mezi nebem a zemí“. Dobře vnímají duchovní energie, umí je posilovat, rozvíjet a pracovat s nimi. Jsou to velmi dobří duchovní vůdci pro ostatní, kteří potřebují duchovní pomoc či vedení.

Autor: Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků