Hobby

Feng Shui: Jací jsou lidé s převládající energií země

Sbírání kytiček

Země ztrácí lehkost a pružnost dřeva a ohně a přináší tíhu. Takže pohyb dopředu a nahoru je daleko těžší a začíná být dokonce i vyčerpávající. Proto člověk se silnou energií země by se neměl již tak dravě hnát kupředu.

Úkol zemitého člověka je jiný: stabilizovat, zajišťovat a konsolidovat. Život pod vládou země je o rovnováze, harmonii. Země je realistická, proto tito lidé musí být v životě realisty. 

Mají vycházet z faktů a ne pocitů. Mají více využívat rozum než emoce. Na vše si musí udělat objektivní názor, nespoléhat se na subjektivní pohled. Svůj život by měli stavět na jistotě. Jejich úkolem je být pilířem, oporou, skálou pro ostatní. 

Jsou spolehliví a mají velmi silné empatické schopnosti. Dokáží velmi dobře vnímat potřeby druhých a vědí, jak je uspokojit. Díky jejich stálosti, stabilitě a jistotě jsou velmi dobrými pomocníky při vytváření nových věcí. Vždy totiž zajistí, že to nové stojí na dobrých, pevných a realistických základech. 

Aby však své jistoty dosáhli, nemohou mít v životě časté a náhlé změny. Proto je pro ně důležité, aby změnu plánovali dostatečně dopředu, aby pro ně nebyla překvapením. Práce se změnou by tak měla probíhat jako projekt, tj. dostatečná příprava, posouzení vhodnosti změny, vyhodnocení a eliminace všech rizik apod. 

Země je stabilita, je to skála, je to opora ostatním. A takoví jsou také lidé s energií země ve svém astrotypu.

Autor: Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků