Rodina

Feng Shui: rodina v dubnu

Sbírání kytiček

Energie rodiny má úzkou spojitost s energií draka. Rodina patří do tzv. Gua 3 a drak do Gua 4. Je tady přímá návaznost (Gua 4 navazuje na Gua 3). Pokud máme dobře nastavené energie Gua 3, je energie Gua 4 (a tedy i draka) v našem životě silná a mocná.

Pokud jsou energie rodiny oslabené nebo vůbec nefungují, automaticky se nám snižuje (nebo dokonce úplně ničí) energie draka a my pak tuto energii vůbec nemůžeme využít.

A protože letos v dubnu vládne dokonce dvojitý drak, měli bychom tomu přizpůsobit i sílu energie naší rodiny. Ta by měla být dostatečně silná, aby mocné energie draka (dvojitého draka) nejen ustála, ale dokázala z nich i co nejvíce vytěžit.

Dvojitý drak bude v dubnu přinášet mnoho různých možností a příležitostí, ale také věcí, o které se budeme muset postarat. Pokud máme dobře fungující rodinu, tak to můžeme snadno zvládnout. Bylo by dobré, kdybychom si v rámci rodiny uvědomili, co vše nám do života přichází, jak toho můžeme v rámci rodiny využít. A pak všechny tyto příležitosti rozdělit na jednotlivé části. Pak se můžeme v rodině domluvit, kdo si jakou činnost vezme na starost. Společně tak můžeme zajistit, že vše zvládneme, a že rodina z toho bude těžit do budoucnosti.

Energie draka je energie Gua 4. To je bohatost, bohatství a hojnost. O tuto energii by se měla starat celá rodina, aby si hojnost zajistila do budoucnosti. Pokud se nám toto podaří, zvládneme v rámci rodiny i doby, které nebudou tak příznivé. Síla a moc rodiny se tak posílí.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: iStock
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků