Rodina

Feng Shui: vztahy v červnu ovládá vášeň

Oheň, vášeň a zaujetí. To jsou energie ohnivého koně, které vás budou v červnu silně ovlivňovat. Můžete ji využít v oblasti vztahů.

Jsou to energie velkého nadšení, velké vášně, zapálení se pro něco nebo pro někoho, divoké zábavy, opojení až závislosti. Můžete ji využít v oblasti vztahů. Je to energie atraktivnosti, přitažlivosti, upoutání pozornosti, věnování pozornosti, zápalu, zapálení až jakési posedlosti.

Pokud již máte dlouhodobý vztah se svým partnerem, pak byste ho měli v červnu opravdu „okořenit“ a dát mu pořádné grády. Snažte se svému partnerovi ukázat svoji velkou náklonost. Dejte mu silně najevo, jak ho milujete, jak moc po něm toužíte. Vložte do vztahu určitou dávku vášně i opojení. Věnujte mu velkou pozornost.

Snažte se svého partnera něčím nadchnout, upoutat jeho pozornost. Pokud se vám to podaří, pak byste měli toto nadšení také umět naplnit. Oheň je energií naplnění. Pokud tedy vyvoláte nějaké očekávání a touhu u svého partnera, pak nesmíte zklamat a toto očekávání nenaplnit.

Jestli žijete sami a svého partnera teprve hledáte, pak byste svému hledání měli věnovat co nejvíce energie právě v červnu. Kůň je energie velmi atraktivní, charismatická. Dokáže velmi snadno upoutat pozornost, zaujmout a vzbudit zájem. Pokud si z Koně v červnu vezmete příklad, pak je velká šance, že skutečně někoho zaujmete a vzbudíte jeho pozornost.

Kůň rád cestuje, navštěvuje nová místa apod. Proto je červen vhodný pro cestování a výlety. Stačí si vzít baťůžek na záda a jen tak vyrazit, třeba i bez cíle. Důležitý je pocit svobody a volnosti. Kůň je také velmi společenský, proto byste měli s partnerem trávit co nejvíce času ve společnosti, s přáteli. Rozhodně s partnerem v tomto měsíci nezůstávejte zavření doma. Silná a explodující energie koně chce ven.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků