Rodina

Feng Shui: vztahy v květnu

Sbírání kytiček

Květen obecně považujeme za velmi romantický měsíc spojený s láskou a voňavými květy všude kolem nás. V květnu často vznikají nové vztahy a touha být s někým milovaným. Celá příroda vás k tomu láká, a proto toho maximálně využijte.

Energie ohně

V květnu začíná vládnout energie ohně a ta začíná „zahřívat“ i nás (tzv. jak se říká: zapalují se nám lýtka). Oheň posiluje vášeň, přitažlivost a touhu. A tak měsíc květen bývá vhodným měsícem pro navazování nových vztahů. Pokud použijete energii ohně k tomu, abyste byli přitažlivější, atraktivnější, pak můžete slavit úspěch. Pokud k tomu ještě ukážete, že jste vztahu otevření, pak může být úspěch téměř zaručen. I lidé kolem vás budou k navazování vztahů otevřenější než v jiných měsících.

Energie hada

Vládcem května je had. Lidé narození v tomto znamení bývají často velmi komplikovaní. Většinou jsou introverti a nenechávají příliš znát, co se děje v jejich nitru. Neradi se také pouštějí do něčeho neznámého, a tak navazování vztahu s někým úplně cizím pro ně bývá dosti komplikované. A tak si nenechte od hada svoji touhu pokazit a dejte ji patřičně najevo.

Pokud již vztah máte, můžete hada využít k jeho posílení. Snažte se co nejvíce času strávit s partnerem v přírodě, kochejte se její krásou a společně vnímejte energie lásky, kterou příroda vytváří. Had rád svoji „kořist“ obtáčí a má vlastnické sklony. Má rád, když mu partner „patří“. Když tedy v květnu dáte svému partnerovi patřičně najevo, že mu patříte, že jste jen a jen jeho, pak to váš vztah posílí. Naopak, když budete příliš zdůrazňovat svoji nezávislost a svobodu, může dojít i k nepříjemný konfliktům.

Vlastnické sklony hada ve vztahu mohou vést také k příliš velké žárlivosti, která může mít velmi nepříjemný průběh. Proto v květnu svému partnerovi nedávejte žádný důvod k tomu, aby si mohl myslet, že má žárlit. S Hadem není radno se hádat. Tyto hádky mohou končit i rozchodem.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí, lektor Feng Shui Jiří Čerňák
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků